01.12.2015

Królowa Máxima w Waszyngtonie


Królowa Máxima obecnie przebywa w Waszyngtonie. Jest to wizyta jednodniowa, już jutro zobaczymy rodzinę królewską podczas wręczenia nagród Fundacji Księcia Clausa.


Żona Willema-Alexandra wzięła udział w forum finansowym. Jej obecność jest spowodowana pracą dla ONZ (jest specjalnym rzecznikiem Sekretarza Generalnego ONZ ds. rozwoju).Na forum obecny był również założyciel firmy Microsoft, Bill Gates.


Forum poruszało temat "dostęp do usług finansowych na całym świecie".


Oprócz forum, królowa uczestniczyła w dwóch spotkaniach, z których nie ma zdjęć.


źródła:www.refdag.nl,www.koninklijkhuis.nl

5 komentarzy:

 1. To bardzo meczace ...lot 10 do waszyngtonu , uczestniczenie w 3 spotkaniach , z czego jedno wane dotyczce finansow ,gdzie wystepuja najwazniejsi przedstawicie,e biznesu na swiecie, nie mozesz byc zmeczony po locie , musisz mowi z sensem i sie nie pomyslic. A potem znowu 10 h lot i na drugi dzien kolejne spotkanie w holandii, gdzie rowniez nie mozesz okazac zmeczenia i musisz caly czas byc radosna i zaangazowana. Bardzo to meczace i podziwiam maxi e ,ze poza licznymi obowiazakami krolowej , matki i zony ma jeszcze czas i energie na sprawowanie tak waznej funkcji, brawo!! Ja nie dalabym rady.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że w samolocie mogła wypocząć. Na pewno miała tam dobre warunki :)

   Usuń
  2. Tak napewno dobre warunki miala,ale nie wszyscy potrafia w samolotach wypoczywac czy chociazby spac. Te zmiany czasowe i w oglole,a ponadto jak sie czlowiek stresuje jakimis przemowieniami czy kolejnymi wyjsciami to nje latwe.

   Usuń
  3. Dokładnie, są na pewno bardzo męczące :)

   Usuń
 2. Brawo dla Maxi że dała radę. Mogła dobrać inne buty.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia