19.12.2015

Rodzina Królewska życzy Wesołych Świąt!


Powyżej widzicie kartkę świąteczną z życzeniami (życzenia najprawdopodobniej są na odwrocie kartki) od pary królewskiej i ich córek. Zostało ono wykonane we wrześniu, w Apeldoorn. Podobne zdjęcie zostało wykonane z okazji urodzin księżniczki Cathariny-Amalii. Ostatnio wysłałam kartkę świąteczną do Holandii, być może w odpowiedzi będą odsyłać to zdjęcie. 

Podoba się Wam ta kartka? Jeśli chodzi o mnie to mogłaby być ładniejsza. Kartka świąteczna od Belgijskiej Rodziny Królewskiej bardziej mi się podoba.

***
25 grudnia o godzinie 13 zostanie wyemitowana przemowa świąteczna króla, czyli inaczej mówiąc "Kersttoespraak". W Polsce nie będzie można jej obejrzeć na żywo, jednak po zakończeniu transmisji postaram się jak najszybciej przetłumaczyć to co powiedział Willem-Alexander.

9 komentarzy:

 1. Też uważam, że zdjęcie mogłoby być ładniejsze :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie słabe i nie zaskoczyło- to wygląda tak jakby publikując zdjęcie z okazji urodzin Amalii wycięli Maxi i Alexa, a na święta z powrotem ich umieścili ;)
  Poza tym mało świątecznie- może gdyby siedzieli na reniferach... ;P
  Cóż, na razie w mojej ocenie wygrywa świąteczne zdjęcie Pavlos'a i MC ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie ładne, ale szkoda, że nie jest bardziej świąteczne

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wizytę na moim blogu :) Będę tu zaglądać! :)
  A co do Twojego komentarza - bardzo słuszne spostrzeżenie :)
  Cytuję: „(…) Gizelo, w Anglii jest królowa, która nazywa się Wiktoria. Zjadła w życiu tyle kiełbasek i ciastek, że teraz podobno… – Jej córka zamrugała piwnymi oczami i w końcu skupiła na niej uwagę, ale Sisi pomyślała, że chyba nie powinna dzielić się z córką własnym lękiem o to, że utyje. – Och, mniejsza o to – westchnęła i machnęła ręką (…)”.
  Wspomniano też, że brytyjska para królewska przesłała prezenty i gratulacje z okazji narodzin małej Zosi. Ciekawa jestem, czy w drugiej części będą wzmianki o wzajemnej niechęci Sisi i Wiktorii :)

  Pozdrawiam!
  Jeanne
  kaiserin-sissi.blog.onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. zdjęcie ładne, aczkolwiek mało świąteczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Your website looks nice, but I do not speak Polish. I was wondering if you are only post in Polish or do you have some English (German or Ducth) posts?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Yes, my post is only in polish. But you can translate website or if you want I would translate some posts :)
   My email: izaboro200@gmail.com

   Usuń
 7. Ładna ta kartka ale mało świąteczna.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia