07.01.2016

Dzisiejsze wyjścia + zapowiedź koncertu z udziałem par królewskich z Belgii i Holandii

1 stycznia Holandia objęła prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Z tej okazji para królewska gościła dziś w Pałacu Królewskim w Amsterdamie przedstawicieli Komisji Europejskiej. Królowi i królowej towarzyszył premier Holandii, Mark Rutte. Na pamiątkę spotkania zostało wykonane zdjęcie grupowe w sali recepcyjnej Pałacu.***
Po południu, królowa Máxima odwiedziła muzeum De Hermitage, gdzie wzięła udział w uroczystym podpisaniu pożyczki 100 mln Euro z Europejskiego Banku Inwestycyjnego na rzecz Qredits - programu rozwojowego wspomagającego mikrofinansowanie w Holandii.


Jest to pierwsza taka holenderska "firma" korzystająca z dotacji europejskich. Królowa obecna jest tam w charakterze członka Komitetu Holenderskiego na rzecz przedsiębiorczości i finansów.


Máxima miała na sobie zestaw od Natan, widzieliśmy go podczas eventu w Almere. Oprócz tego, spódnicę widzieliśmy już kilka razy podczas innych wyjść.


***
Pałac podał dziś informację, że para królewska oraz król Philippe i królowa Mathilde z Belgii wezmą udział w koncercie z okazji rozpoczęcia holenderskiej prezydencji w Radzie. Odbędzie się on 22 stycznia w Brukseli.


źródła:www.koninklijkhuis.nl,www.twitter.com,www.modekoninginmaxima.nl,www.vorsten.nl,www.ppe-agency.com

3 komentarze:

 1. Na pierwszym zdjęciu od razu widać, gdzie stoi Maxima :) Wszyscy w garniturach, a ona jako jedna z nielicznych się wyróżnia :D Lubi być oryginalna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I za ta oryginalnosc ja wlasnie lubie ;)

   Usuń
 2. Ona ma swój styl, lubi się wyróżniać :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia