25.01.2016

Nowe/stare zdjęcie + więcej

Na Twitterze pojawiło się nowe zdjęcie królowej. Zostało zrobione ubiegłego lata w restauracji Orloff w Spetses w Grecji. Najprawdopodobniej Máxima była na przyjęciu zorganizowanym przez jej przyjaciółkę, Janneke Dreesmann-Beerkens.

Twitter
***
Księżna Mabel i księżna Laurentien wezmą jutro udział w Goed Geld Gala w Koninklijke Theatre Carre w Amsterdamie. Na uroczystości losowane będą numery paragonów, które brały udział w Loterii Paragonowej. Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne. Podobna akcja jest organizowana również w naszym kraju.

***
Agenda jeszcze dziś zostanie zaktualizowana. Oprócz tego pojawi się nowa zakładka oraz zakładka 'spis' (która obecnie jest zapisana jako strona robocza) będzie zmieniona.

***
W tym tygodniu księżniczka Beatrix obchodzi urodziny. Miałam zamiar napisać notkę z tej okazji, ale "nie wyrobię się" do 31. Notka pojawi się w lutym lub w marcu. Za to 2 lutego możecie spodziewać się postu ;)

***
Miesiąc temu w domu księżniczki Margarity (siostry księcia Carlosa z Parmy, kuzynki króla Willema-Alexandra) miało miejsce włamanie. Mieszka ona w Wassenaar, niedaleko Willi Eikenhorst. 21-letni włamywacz był znany policji, szukał diamentów i złota. Dzień po włamaniu został schwytany, trafił do aresztu, obecnie czeka na proces. Złodziej klejnotów nie znalazł, ponieważ są one przechowywane w Antwerpii (drugim domu Margarity), a nie w Wassenaar.

7 komentarzy:

 1. Jednym słowem, złodziej miał pecha, szukał nie w tym domu, co trzeba :D Dobrze, że szybko został złapany

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie uchodzca. W gole wiecie ze w norwegii 90 % gwaltow popelninych jest przez imigrantkw z krajow arabskich?

   Usuń
  2. A wogóle wiecie czy sex z grubym, obleśnym Polakiem jest możliwy czy zalicza się to do zoofili? Jak sądzicie?

   Usuń
 2. Dla mnie to jest logiczne, że w takim małym domku na uboczu nie trzyma się diamentów.
  Jak ja kocham uśmiechnięta Maxi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie, księżniczka musiałaby być totalnie nieodpowiedzialna.

   Usuń
 3. Maxima jak zawsze uśmiechęta i pełna życia.:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia