23.01.2016

Zaległości


Co działo się w ostatnim tygodniu ? Dosyć dużo. chociaż post jest bardzo okrojony, z powodu braku czasu, ale moim zdaniem konkretny. I tak czuję rozczarowanie, ponieważ moje "paranoje" okazały się jedynie paranoją :/

P.S. 22 lutego odbędzie się sesja rodziny królewskiej w Lech, zaś w dniach 10-11 marca oficjalna wizyta we Francji.

P.S.2. W sesji weźmie udział para królewska z córkami :)
Od środy do piątku w Davos odbywało się coroczne Forum Ekonomiczne. Królowa Máxima, jak co roku zresztą, reprezentowała Holandię na Szczycie. Towarzyszył jej premier Holandii, Mark Rutte. 


Drugiego dnia królowa odbyła spotkanie z prezydentem Argentyny, Maurico Macri'm.Trzeciego dnia królowa przemówiła na forum, a tematem przemówienia było "wspieranie integracji finansowej". Przemowę w języku angielskim znajdziecie tutaj.


***
Wczoraj wieczorem para królewska wraz z królem Philippe'm i królową Mathilde wzięli udział w koncercie z okazji rozpoczynającej się prezydencji Holandii w Radzie UE. Obecni byli również przedstawiciele Parlamentu Europejskiego oraz Minister Spraw Zagranicznych Holandii. Koncert miał miejsce w Palais des Beaux Arts w Brukseli.


Królowa miała na sobie suknię od Nici Ricci. Jest to pierwszy raz kiedy Máxima nosi ubranie tej projektantki.źródła:www.koninklijkhuis.nl,www.vorsten.nl,www.newmyroyals.com,www.modekoninginmaxima.nl,www.refdag.nl,www.tumblr.com

5 komentarzy:

 1. Maxima na koncercie wyglądała fenomenalnie! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, sukienka świetna i do tego inna niż zwykle fryzura :)

   Usuń
  2. Zgadzam się, wg mnie i fryzura i sukienka super :)

   Usuń
 2. Już nie mogę się doczekać zimowej sesji fotograficznej, może byś zrobiła notatkę przypominającą wcześniejsze zimowe sesje rodziny?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia