04.02.2016

Nowe zdjęcia księżniczki Caroliny z rodziną

eo.nl/blauwbloed
Dziś zostały opublikowane dwa zdjęcia księżniczki Caroliny i jej rodziny. Po raz pierwszy widzimy najmłodszego członka rodziny, Xaviera, który przyszedł na świat 16 grudnia ubiegłego roku.

eo.nl/blauwbloed
Carolina jest siostrą księcia Parmy, Carlosa i kuzynką króla Willema Alexandra. Z Albertem Brenninkmeijerem ma dwoje dzieci: Alaię-Marię i Xaviera.

Czekam na takie zdjęcia Luisy, Cecilii i Zity Clary z rodzeństwem :)

11 komentarzy:

 1. Alaia-Maria jest bardzo podobna do matki. Carolina wyglądała identycznie w tym wieku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Urocze zdjęcia i też liczę na podobne z udziałem rodziny księcia Carlosa oraz księcia Jaime :)

   Usuń
 2. Zdjecie dzieciaczkow stylizowane na Georga i Charlotte.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie o tym samym pomyślałam gdy zobaczyłam to zdjęcie:)

   Usuń
  2. Identyczne w 2014 roku zrobiono Estelle i Leonore ze Szwecji. Na którym Estelle całuje w czoło młodszą kuzynkę. Wychodzi na to, że zdjęcia robione przez Kate były stylizowane na te, które zrobiła księżniczka Victoria że Szwecji, takie komentarze po prostu mnie dobijaja cały świat nie kręci się wokół Cambridge, a często ktoś z innej RK robił coś takiego całego co Kate ale tego już nikt nie zauważy.

   Usuń
  3. Czemu mój komentarz został usunięty?????????? Napisalam tylko, że to Victoria jako pierwszą zrobiła takie zdjęcie swojej córeczce i bratanicy prawie dwa lata przed Kate, więc może Kate stylizowała zdjęcie swoich dzieci na zdjęciu zrobionym przez Victorię? Co jest w tym złego, że to napisalam? Powtorze jeszcze raz cały świat nie kręci się wokół Cambridge i nie są jakimiś bogami żeby ich kopiować. W większości jakąś księżna czy księżniczka jako pierwszą coś zrobiła, Kate po niej, ale to Kate uchodzi za nowatorke, to jest strasznie niesprawiedliwe.

   Usuń
  4. Komentarz przez przypadek trafił do spamu. Ale już jest ;)

   Usuń
 3. Fajna rodzinka mam nadzieje, że szybko zobaczymy kuzynki Alaii również z braćmi. Dziewczynka jest podobna do córek Carlosa ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 11 lutego na tvp 1 o 22:20 jest dokument o ksieciu harrym : zbuntowany ksiaze harry. Podejrzewam ze pierwszy dokument w polskiej telewizji o nim.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzieciaki słodziaki. Zdjęcie rodzeństwa urocze :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...