22.03.2016

Sympozjum finansowe + kondolencje króla

Máxima wygłosiła dziś przemówienie na seminarium finansowym.


Tematem seminarium była integracja instytucji finansowych. W wykładzie uczestniczyli studenci uniwersytetu w Hadze,a także holenderscy specjaliści z dziedziny finansów.

Czekolada z obrazkiem królewskiej rodziny :)
Całą przemowę możecie znaleźć tutaj.


Suknia pochodzi od Natan, a buty od LK Bennett.


***
Król Willem-Alexander w związku z zamachem w Brukseli złożył kondolencje królowi Belgów:

"Dziś rano nasz sąsiad - Belgia, została zaatakowana przez terrorystów. W zamachu zginęło wielu niewinnych ludzi. Przekazuję kondolencje królowi Filipowi. Holendrzy łączą się w bólu i żalu z mieszkańcami Brukseli, którzy teraz żyją w ciągłym strachu i niepewności. W tak trudnych czasach musimy pokazać naszą zbiorową siłę i usiłować podtrzymać wartości wolności i solidarności".

***
Dziś wieczorem Pałac Królewski jest naświetlany światłami w barwach belgijskiej flagi:


5 komentarzy:

 1. Kolejni niewinni ludzie zginęli.Przez ludzi obłąkanych islamem i żądzą zabijania i przez polityków,którzy nie dostrzegają globalnych zagrożeń,nie rozumieją historii i realiów życia.
  Ile przyjdzie nam czekać na kolejny zamach,kolejną tragedię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej zapytajmy, kiedy politycy nareszcie podejmą stanowcze kroki, żeby temu przeciwdziałać, bo na razie rozmawiają o tym tylko po kolejnej tragedii...

   Usuń
  2. Proste rozwiązanie
   Nie wpuszczać islamskiego bydła. I tyle.

   Usuń
  3. I niestety tylko rozmawiają nie robiąc nic więcej.
   Anonimowy, Twoje rozwiązanie wcale nie jest proste. Należy pamiętać, że wielu islamistów już jest w Europie, żyje tu od lat i nie wyróżnia się z tłumu. Do czasu...
   Ciekawe jak szybko RK zje czekoladę ze swoim zdjęciem?;)

   Usuń
 2. To fakt politycy powinni coś zrobić! Nie powinno tak być, że w imię chorej ideologii giną niewinni ludzie a pozostali żyją w strachu.

  Ja z siostrą miałyśmy w tym roku lecieć do Paryża- przez ten zamach w listopadzie się boimy :( A zwiedzenie Paryża to marzenie mojej siostry od dzieciństwa.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...