09.04.2016

Najgorsze z najgorszych - księżna Laurentien

Powyższa stylizacja pochodzi z 2009 roku z konferencji nt. analfabetyzmu. 


Trzeba przyznać, że mało która stylizacja Laurentien z otwarcia parlamentu (Prinsjesdag) jest ładna. Księżna pojawia się na tym wydarzeniu od 15 lat, jedne z najgorszych pochodzą z 2009 i 2008 roku.Księżna bardzo często stawia na stylizacje w tym samym kolorze lub w skrajnych odcieniach danego koloru, co nie zawsze ma dobry skutek.

Co do nakryć głowy to Laurentien najlepiej jest w tiarach. Oto stylizacja z chrzcin księżniczki Alexii:


A to ślub księcia Pietera-Christiaana:


I ślub księcia Johana-Friso:


Stylizacje na królewskich ślubach - tu można się rozpisać. Do dziś w pamięci mam stylizacje księżnej ze ślubu księcia Frederika z Mary Donaldson.

Trudno zdecydować, która najgorsza."Świecidełka" - królowej Máximie jest w takich kreacjach do twarzy, ale Laurentien już nie.


Oprócz świecidełek mamy jeszcze sporo wzorzastych stylizacji. Na przykład, ślub księcia Haakona i księżnej Mette-Marit i ślub księżniczki Victorii i księcia Daniela.Lub chrzciny księżniczki Ariane.


25-lecie panowania królowej Beatrix:


Jeżeli nie przejmujemy się ubraniem na chrzcinach dziecka z własnej rodziny, to na chrzcie własnego dziecka powinno wyglądać się jak należy. Księżna chyba nie wzięła tego pod uwagę:


Buty. Z reguły albo ich nie widać albo są ładne. Te jednak niezbyt:


A oto najgorsza stylizacja Laurentien wg mnie:


A Wy macie jakąś najgorszą stylizację ?

9 komentarzy:

 1. Ooo zgrozo straszne są te stylizacje jak lubi taki styl no niech tak chodzi prywatnie ale jako księżna powinna być odpowiednio ubrana i pomyśleć że za swój styl Księżna Marie z Dani jest krytykowana.Trudno powiedzieć która jest najbrzydsza bo mi żadna się nie podoba i każdą bym zaliczyła do najgorszej!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Twoją opnią co do najgorszej stylizacji, ta suknia (tak przypuszczam, że to suknia) przypomina mi szlafrok... A zaraz za nią najgorsza jest ta stylizacja chyba z przyjęcia przedślubnego Mary i Frederika, chodzi mi o tę z wielkim niebieskim kapeluszem i spodniami. Rozumiem, że może ten bankiet nie był aż tak uroczysty jak ślub, ale jednak dziwi mnie wybranie spodni... i ogromnego kapelusza. Lubię kolorowe ubrania, ale w tym przypadku myślę, że Laurentien przesadziła.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpadka za wpadką wpadkę goni ;) wszystkie są okropne, ale ta ostatnia i ta ze ślubu Mary i Frederika to istna masakra :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam Laurentin,ale jej stylizacje sa na prawde straszne :(

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Styl Laurentien jest straszny, co tu dużo mówić. Ma najgorszy styl ze wszystkich księżnych / księżniczek / królowych.

  OdpowiedzUsuń
 6. I jak przy tym można krytykować np.Kate?Nawet Stephanie ładniej się od niej ubiera,bo nie wygląda jak klaun.Jeśli,tak lubi,to dobrze,ale ,żeby tak wybierać się na śluby królewskie i nawet na chrzciny własnych dzieci?

  OdpowiedzUsuń
 7. Laurentien ma koszmarny styl - chyba najgorszy z wszystkich Księżnych. A szkoda bo Księżna jest naprawdę piękną kobietą i w porządnych stylizacjach na pewno by zachwyciła :).
  dianaprincessofpeoplehearts.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgadzam się z każdą z powyższych opinii... Nawet nie podejmuję się wybrania najgorszej stylizacji...:/

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie najgorsza jest sukienka- szlafrok. A zaraz za nią ta z przyjęcia przedślubnego Mary i Frederika.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia