19.04.2016

Wyjście króla + kolacja na cześć Ban Ki-moona + więcej

Król Willem Alexander w towarzystwie Sekretarza Generalnego ONZ otworzył nowy kompleks Międzynarodowego Trybunału Karnego w Hadze.

Twitter


Twitter
***
Przed chwilą opublikowano zdjęcie pary królewskiej oraz Sekretarza Generalnego i jego żony. Goście zostali zaproszeni na kolację do Pałacu Noordeinde.

Het Koninklijk Huis
***


Dziś zostało potwierdzone, że król i królowa Belgów pojawią się na urodzinach króla Carla XVI Gustafa. Oprócz nich pojawią się przedstawiciele Norweskiej i Duńskiej Rodziny Królewskiej. I tu nasuwa się nam pytanie: czy i kto pojawi się z Holandii ? Dwór nic nie potwierdził, a agenda publikowana jest z miesiąca na miesiąc, obecnie zapowiadane są wyjścia na maj (więcej znajdziecie w zakładce "kalendarz"). Jak myślicie czy dwór zrobi nam niespodziankę ? Zapowie w tym tygodniu bądź przyszłym ?

Obecnie nikt nie ma zapowiedzianych wyjść na 28, 29 bądź 30 kwietnia. Mówi się, że Holandię będzie reprezentować para królewską z księżniczką Beatrix.

Jak Wy myślicie ?

***
Ostatnio na stronie rodziny królewskiej zmieniły się zainteresowania w biografiach małych księżniczek. Zmiany jakie zostały dokonane:

- Z listy zainteresowań księżniczki Amalii usunięto grę na fortepianie.
- Do zainteresowań Alexii i Ariane dodano grę na gitarze.
- Do zainteresowań Ariane dodany balet jazzowy i rysowanie.


1 komentarz:

  1. Uważam, że czarne krzyżyki psują kreację Maximy.
    Ja mam nadzieję, że niepodanie kto pojedzie do Szwecji to przeoczenie.
    Trzymam kciuki, żeby przyjechali WA, Maxi i Beatrix :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...