18.05.2016

Máxima i Mabel w Kopenhadze + więcejKrólowa Máxima i księżna Mabel uczestniczyły dziś w międzynarodowej konferencji "Women Deliver" w Kopenhadze.


Women Deliver to organizacja non-profit, dążąca do poprawy sytuacji kobiet. Organizuje w tym celu konferencje, dyskusje, a także współpracuje z innymi podobnymi grupami.


Królowa wzięła udział w dyskusji na temat bankowości mobilnej, zaś księżna Mabel w konferencji poświęconej małżeństwom dzieci."Pięć lat temu nikt nie mówił o małżeństwach dzieci. Teraz wszyscy o tym mówią. Musimy położyć temu kres" - powiedziała.Suknia królowej jest od Natan.

***
Król Willem Alexander w 2017 zostanie profesjonalnym pilotem! Po odpowiednim przeszkoleniu otrzyma licencję na sterowanie Boeingiem 737. Do tej pory jego licencja była ograniczona do Fokkera 70, holenderskiego samolotu pasażerskiego.

***
Ostatnio Dwór Królewski dokonał zakupu nowych przedmiotów przeznaczonych na królewski stół podczas bankietów państwowych. Podobno wydano na nie 1,4 mln euro. Głównie nowe zakupione rzeczy to naczynia, ale także pościel oraz inne przedmioty przeznaczone dla gości.źródło:www.koninklijkhuis.nl,www.twitter.com,www.rtlnieuws.nl,www.refdag.nl,www.modekoninginmaxima.nl

4 komentarze:

 1. 1,4mln euro? :O No to niezła wymiana była ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxima wyglądała pięknie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Maxima całkiem dobrze, aczkolwiek ja nie lubię tego typu wzorów. Mabel też nieźle, choć nie jestem do końca przekonana do jej spodni czy butów. Cóż, pewnie kwestia gustu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Styliacja Maximy nie przypadła mi do gustu. Co za ogromna kwota- musieli zrobić spore zakupy....

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...