21.05.2016

Ostatnie dwa wyjścia pary królewskiej

Król Willem Alexander odwiedził Uniwersytet w Lejdzie, gdzie wziął udział w obchodach 250-lecia Towarzystwa Literatury Niderlandzkiej. Stowarzyszenie powstało w 1766 jako stowarzyszenie pisarzy, językoznawców i historyków. Król patronuje organizacji od kilku lat.Otrzymał również pierwszy egzemplarz specjalnej książki, wydanej z okazji jubileuszu, pt. "Wszystkie znane osobistości". 
***
Królowa Máxima uczestniczyła w corocznym spotkaniu zarządu Europejskiej Federacji Bankowej. W związku z pracą dla ONZ, wygłosiła przemówienie w imieniu Sekretarza Generalnego.
źródła:www.koninklijkhuis.nl,www.refdag.nl,www.theroyalforums.com

12 komentarzy:

 1. Ta sukienka jest śliczna a z perlami wygląda po królewsku

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ona to robi, że zawsze wygląda tak dobrze? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy mi się wydaje czy maxi ma prawie codziennie czy co 2 dni jakies wyjście? Wow. Na pewno zawstydzIa kate ,która miała tylko 19 wyjść (nie licząc royal tour) w ciągu 5 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się :) Następne wyjścia ma 23, 25 i 26, których będzie łącznie 6 :)

   Usuń
  2. SeRio kate miała tylko 19 wyjść w ciągu tego czasu?!!

   Usuń
  3. Nie licząc royal tour to tak.

   Usuń
  4. Pamiętajcie, że Máxima jest królową. Ze względu na to ma dużo więcej obowiązków, jako księżna miała mniej wyjść. Weźmy też pod uwagę, że brytyjski i holenderski dwór królewski się różnią i mają inne priorytety. Sądzę, że z większą ilością wyjść Kate będziemy musieli poczekać, aż zostanie księżną Walii.

   Usuń
  5. Kate chyba nawet jak jej dzieci będą miały 40 lat a ona będzie krolowa to dalej będzie się migała od obowiazkow tym że wychowuje dzieci (jakby 7 mln ludzi na świcie też tego nie robiło i pracowalo).

   Usuń
  6. Poczekamy, zobaczymy. Zanim dzieci pojawiły się na świecie miała dość dużo wyjść, więc pozostaje nam mieć nadzieję, że może jak George pójdzie za rok do szkoły,a Charlotte do przedszkola to będzie miała więcej wyjść.

   No chyba, że będzie w trzeciej ciąży.

   Usuń
 4. Ten naszyjnik jest piękny, dobrze współgra z sukienką.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...