10.05.2016

Ostatnie wydarzenia

6 maja król był obecny w Apeldoorn, gdzie rozpoczął się wyścig kolarski Giro d'Italia. 

Willem-Alexander był obecny podczas startowania poszczególnych zawodników oraz wręczył różową koszulkę przysługującą aktualnemu liderowi, zwycięzcy pierwszego etapu, swojemu rodakowi Tomowi Dumoulinowi.


"Giro" to jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów kolarskich na świecie, ustępuje tylko Tour de France i Vuelta a España. Pierwsze trzy etapy odbywają się w Holandii, później kolarze przenoszą się do Włoch.


Jeśli ktoś oglądał transmisję tego etapu na Eurosporcie, to mógł zauważyć, że komentator pomylił się, twierdząc, że z królem jest jego żona. Była to pomyłka, Máximy nie było w Apeldoorn.

***

Na wniosek meksykańskich władz wizyta prezydenta została przełożona. Pierwotnie miała odbyć się w dniach 30-31 maja, obecnie mówi się o czerwcu lub o październiku.

***

Congratulations @Max33Verstappen with the move to Red Bull!

Księżna Mabel z pośrednictwem Twittera pogratulowała Maxowi Verstappenowi, holenderskiemu kierowcy Formuły 1 przenosin do klubu Red Bull.

***
Jeszcze dzisiaj pojawi się zaległy post "Máxima vs. Letizia". Oprócz tego zajrzyjcie wieczorem do zaktualizowanej agendy.

***
Najlepiej ubrana członkini HRK podczas Dnia Króla to księżniczka Alexia!
Zdobyła 29% głosów.


***
A oto najlepsze stylizacje kwietnia:1 komentarz:

  1. Szkoda trochę, ale co się odwlecze to nie uciecze!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia