10.06.2016

Minione wydarzenia + wyniki stylizacji maja


Przez pewne problemy nie byłam obecna przez ostatni tydzień. Poniżej zestawienie wyjść i innych wydarzeń w rodzinie królewskiej.
2 czerwca królowa Máxima otworzyła holenderski oddział Singularity University. Uniwersytet został założony w 2008 roku w Kalifornii. Ma on na celu promowanie nowych technologii w celu rozwiązywania globalnych problemów, takich jak: dostęp do wody, dostęp do bezpłatnej opieki medycznej, świeżej żywności, a także usług mobilnych. SU działa obecnie w 90 krajach.

Koronkowa suknia królowej, noszonej podczas wizyty w Kanadzie jest od Natan. Kapelusz pochodzi od Fabienne Delvigne, kolczyki od Lynggaard, a buty od Gianvito Rossi.

***
Również tego dnia król Willem Alexander otworzył wystawę SONSBEEK'16, poświęconą sztuce współczesnej.

***
4 czerwca para królewska pojawiła się na 69 edycji Holland Festival. Od 4 do 26 czerwca w Amsterdamie odbędzie się wiele spektakli teatralnych i filmowych. Inauguracja imprezy rozpoczęła się premierą austriackiego niemego dramatu "Die Stunde da wir nichts voneinander wußten"o współczesnej Europie.
Przepiękna różowa suknia Máximy pochodzi od Natan.***
Również 4 czerwca księżna Mabel z siostrą Nicoline uczestniczyły w AmsterdamDinner. 
***
Doczekaliśmy się nowych zdjęć księżniczek z Parmy! Wydano dwa nowe zdjęcia księcia Jaime'a, księżnej Viktórii oraz księżniczek Zity i Glorii.Zita jest słodka ♥

***
Za to 6 czerwca księżna Mabel przybyła do Mozambiku. Jej wizyta ma celu promowanie zapobiegania małżeństw nieletnich, czym zajmuje się jej fundacja.

***
8 czerwca królowa odwiedziła Summa College i Jan Brabant College w Eindhoven. Rozmawiała z podopiecznymi projektu "Eigenbaas-programma", związanym z przedsiębiorczością i finansami.
Co było dość dziwne, królowa odmówiła jednemu studentowi wspólnego zdjęcia.


Biała suknia jest od Gucci, a torebka od Chanel.


***
Tego samego dnia odwiedziła Hartwig Medical Foundation. Jest to miejsce przeznaczone dla osób zmagających się z nowotworem. Do siedziby Hartwig będzie można anonimowo przesyłać fragment DNA, który ma za zadanie pomóc w walce z chorobą.


***
9 czerwca królowa wzięła udział w obchodach Dnia Sąsiada w Urk. Taki Dzień organizowany jest co rok przez fundację pary królewskiej, Oranje Fonds. Celem obchodów jest zachęcanie do kontaktu z sąsiadami.

Królowa miała na sobie kostium od Natan, ten sam, który nosiła podczas ślubu księżniczki Caroliny z Parmy.
***
Natomiast dziś Máxima spotkała się z organizacją Taal aan Zee, której pracownicy uczą uchodźców, azylantów i imigrantów języka holenderskiego. Królowa spotkała się z dyrektorem oraz uczestniczyła w jednej z lekcji.


***
Księżniczka Beatrix pojawiła się dziś w Zeist na sympozjum Muscles2Meet. Sympozjum organizowane jest z inicjatywy fundacji Prinses Beatrix Spierfonds.***
Już za niedługo księżniczka Amalia rozpocznie wakacje! Od 30 maja do 30 czerwca w szkole księżniczki będą odbywały się różne eventy, poczynając od Dnia Sportu, a kończąc na wyprawie do zoo. 1 lipca następczyni tronu otrzyma raport o swoich wynikach w nauce. Tym samym otrzyma promocję do klasy 3 i rozpocznie wolne. Amalia, tak jak i reszta holenderskich uczniów powróci do nauki pod koniec sierpnia.


Księżniczkę z siostrami zobaczymy już 8 lipca, podczas letniej sesji zdjęciowej.

***

Máxima niestety nie znalazła się na liście "najbardziej wpływowych kobiet na świecie" magazynu Forbes. Choć miała na to duże szanse, nie została uwzględniona w zestawieniu. Jedyną królową na tej liście jest królowa Elżbieta II, która zajęła 29 miejsce.

Zwyciężyła kanclerz Niemiec Angela Merkel.

***
A oto najlepsze stylizacje maja:


źródła:www.refdag.nl,www.modekoninginmaxima.nl,www.dutchphotopress.com,www.ppe-agency,com,www,koninklijkhuis.nl,www.twitter.com,www.parismatch.com,www.dailymail.co.uk

4 komentarze:

 1. Ten kokon na głowie z Dnia Sąsiada, wygląda okropnie.. Jakby okradła jakiegoś Araba :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxima ma ostatnio pracowity okres, fajnie dla nas że tak często mozemy ją zobaczyć. Czerwona sukienka od Natan z 4 czerwca sliczna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiałam się, czemu nie ma nowych notek, dobrze, że już wróciłaś :)
  4 czerwca królowa wyglądała obłędnie! 8 czerwca też całkiem nieźle.
  Piękne są te nowe zdjęcia z Parmy, mała Gloria jest urocza

  OdpowiedzUsuń
 4. Tylko tydzień, a jak dużo się działo :)
  Pięknie wyglądała w tej różowej sukience.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...