19.07.2016

Máxima i królewskie ślubyKsiążę Constantijn & Petra Laurentien Brinkhorst, 19 maj 2001.


Máxima zadebiutowała na królewskich salonach niecałe dwa miesiące po ogłoszeniu zaręczyn z księciem Oranii. Na ślub swojego szwagra przyszła księżna wybrała kostium od Pierre'a Gauthier.

Książę Haakon & Mette-Marit Tjessem Høiby, 25 sierpień 2001.Do dzisiaj nie znamy projektanta sukni, którą Máxima nosiła podczas królewskiego ślubu w Norwegii. Na głowie widzimy Antique Pearl Tiara, jednak w wersji bez pereł.

Księżniczka Martha-Louise & Ari Behn, 24 maj 2002.


Máxima zachwyciła wszystkich swoją suknią noszoną na balu przedślubnym. Miała ją na sobie drugi raz, niecałe trzy miesiące później. Zaprojektował ją Valentino. Na głowie księżnej widzimy ślubną tiarę, Pearl Button Tiara w wersji z gwiazdkami.

Książę Johan Friso & Mabel Wisse Smit, 24 kwiecień 2004.Na ślub swojego szwagra ówczesna księżna założyła czarną spódnicę, biały żakiet oraz biały kapelusz od Fabienne Delvigne.

Książę Frederik & Mary Elizabeth Donaldson, 14 maj 2004.Na ślubie duńskiego następcy tronu Maxima pojawiła się w towarzystwie męża, teściowej oraz szwagra i jego żony. Rodzina nie była obecna na przyjęciu przedślubnym, przybyła jedynie na ceremonię. Ówczesna Księżna nosiła różową suknię, która najprawdopodobniej pochodziła od Valentino. Na głowie miała Pearl Button Tiara.

Książę Felipe & Letizia Ortiz Rocasolano, 22 maj 2004.
Na ślub księcia Asturii Máxima wybrała różową suknię z pasującym do niej płaszczykiem oraz kapelusz o tym samym kolorze. Kolczyki oraz brosza, którą widać na ostatnim zdjęciu pochodzą z kolekcji królewskiej.

Książę Pieter-Christiaan & Anita van Eijk, 27 sierpień 2005.Pamiętam, że pod postem o kreacjach Laurentien na ślubach, ktoś napisał, że na ślubie Pietera ubrała się jak zlot bohaterów bajek dla dzieci :) Kto wie, może tym strojem Máxima wtórowała żonie szwagra ? Czerwony płaszcz pochodzi od Natan.

Książę Floris & Aimée Söhngen, 22 październik 2005.Tutaj Máx również nas nie zaskoczyła. Zarówno płaszczyk jak i nakrycie głowy pochodzą od Natan.

Księżniczka Victoria & Daniel Westling, 19 czerwiec 2010.
Na ślubie księżniczki Victorii ówczesna księżna nosiła koronkową suknię z poszerzanym dołem. Na głowie widzimy Diamond Rose Cut Bandeau. Do tego naszyjnik i kolczyki tworzące z tiarą komplet.

Książę Nikolaos & Tatiana Blatnik, 25 sierpień 2010.
Na ślub w Grecji Máxima postawiła na kreację od Argentyńczyka, Benito Fernandeza.

Książę Carlos & Annemarie Gualthérie van Weezel, 20 listopad 2010.I tym razem Máxima postawiła na duet - kostium od Natan, nakrycie głowy od Fabienne Delvigne.

Książę William & Catherine Middleton, 29 kwiecień 2011.
Na ślub księstwa Cambridge obecna królowa Holandii kolejny raz postawiła na koronki, projektu Valentino. Nakrycie głowy standardowo od Fabienne Delvigne.

Książę Albert II & Charlene Wittstock, 2 lipiec 2011.Na ślubie księcia Monako mogliśmy ujrzeć księżną w 'wakacyjnym wydaniu'. Żółta suknia jest od Benito Fernandeza, a kapelusz od Fabienne Delvigne. 

Księżniczka Maria-Carolina & Albert Brenninkmeijer, 16 czerwiec 2012.Powyżej beżowy kostium od Natan, który widzieliśmy ostatnio na Máximie podczas Dnia Sąsiada. Do tego beżowe szpilki od LK Bennett.

Dziedziczny Wielki Książę Guillaume & Stephanie de Lannoy, 20 październik 2012.Na ślub następcy tronu Luksemburga księżna wybrała kostium od Natan oraz dość nietypowe nakrycie głowy od belgijskiej projektantki Fabienne Delvigne.

Książę Jaime & Viktória Cservenyák, 5 październik 2013.Na ceremonię ślubną księcia Jaime'a i księżnej Viktórii Máxima wybrała fioletowy kostium i pasujący kapelusz.

Książę Carl Philip & Sofia Hellqvist, 13 czerwiec 2015.
Na zeszłoroczny królewski ślub królowa wybrała różową suknię od holenderskiego projektanta, Jana Taminiau. Do tego dobrała srebrną torebkę od VBH oraz Mellerio Ruby Tiara z naszyjnikiem, bransoletką i kolczykami.


Która stylizacja najbardziej Wam się podoba ?
Post opublikowany pierwotnie: 15 maja 2015r.

7 komentarzy:

 1. 13 czerwca dodaj slub sofii i carla, oczywiscie jesli beda, oraz maddie i chrisa jezeli na nim byli

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się chyba najbardziej podobają jej stylizacje ze ślubu Alberta i Charlene, Kate i Williama oraz Mary i Fredericka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie by było, gdybyś zamieszczała większe zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Na ślubie Nikolasa i Tatiany wyglądała obłędnie :) /Lena

  OdpowiedzUsuń
 5. Suknia ze ślubu Marthy Louise <3

  OdpowiedzUsuń
 6. A nie byli na ślubie Mwdeleine i Chrisa?

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia