10.07.2016

Torebki królowej MáximyDzisiaj przyjrzymy się niektórym torebkom Máximy.
A bag with a story

Máxima często wybiera torebki belgijskiej firmy, produkującej swoje wyroby z ekologicznych materiałów. Podczas koncertu w Concertgebouw królowa nosiła torebkę tej firmy, którą nazwano "Alexia", na cześć księżniczki Alexii.


A także podczas otwarcia Bloemenpracht.


Carlend Copenhagen

Nie zapomnijmy też o duńskiej projektantce, której projekty oprócz Máximy wybiera księżna Mary. Królowa nosiła torebkę od niej m.in. podczas otwarcia wystawy w Teatrze Królewskim.


Delvaux

W latach 2001-2004 Máxima często wybierała torebki tego domu mody. Model torebki, którą nosiła podczas przybycia na ślub księżniczki Marthe Louise w 2002, pochodzi z 1977!


Dior

Podczas wizyty we Francji królowa w prezencie od prezydenta otrzymała kopertówkę od francuskiego projektanta.


Gucci

Jedną z torebek tego domu mody ówczesna księżna nosiła podczas wizyty w Norwegii w lipcu 2007, z okazji urodzin królowej Sonji.


J. Crew

Podczas wizyty w Birmie przyuważono, że królowa ma torebkę od nowego projektanta. Jak się później okazało, jest to amerykańska firma, której akcesoria często widzimy w stylizacjach pierwszej damy USA, Michelle Obamy.Kandu Collections

Podczas otwarcia wystawy w Pałacu Het Loo 5 lat temu Máxima nosiła kopertówkę od tej amerykańskiej firmy. Jak dotąd nosiła ją tylko raz, miejmy nadzieję, że jeszcze kiedyś ją zobaczymy :)


Namu Lux

Máxima dopiero od niedawna sięga po torebki od tej firmy. Jedną z kopertówek widzieliśmy podczas bankietu na cześć chińskiego prezydenta.


Natan

Oczywiście nie zapomnijmy o Natan. Złotą kopertówkę nosiła m.in. podczas koncertu z okazji Dnia Wyzwolenia.


Podczas wielu okazji widzieliśmy różowe torebki od belgijskiego domu mody.


Oprócz różu mamy też granaty:


A poniżej jedna z moich faworytek, którą widzieliśmy m.in. podczas wizyty w Singapurze.


Jeśli ktoś myśli, że Máx wybiera torebki w stonowanych kolorach, to bardzo się myli. Nie mogło się obyć bez "świecidełek".


Peter Kant

Fioletową kopertówkę od tego argentyńskiego projektanta, Máxima nosiła pierwszy raz w 2004, oraz po długiej przerwie, w 2014.Tod's

Ale oprócz kopertówek mamy też tzw. worki. W 2008 para królewska została zauważona pod domem księcia Pavlosa w Londynie. Wtedy została też zauważona nowa torebka królowej (wówczas księżnej).

ta w prawej ręce Max :)
W 2006 para odwiedziła Australię, podczas wizyty w Ayers Rock, Máxima miała ze sobą torebkę również od Tod's.


Niezidentyfikowane 

Złotą torebkę zobaczyliśmy dwa razy: podczas wizyty w Tajlandii i podczas wizyty w Mongolii.Kolejna niezidentyfikowana torebka jest z wężowej skóry, Máxima nosiła ją wielokrotnie, chociażby podczas wizyty w Japonii.


A poniżej ta sama torebka, noszona przez królową w kolejnych latach.Oczywiście jest to tylko kilka wybranych torebek, możliwe, że w przyszłości ukaże się druga część tego postu :)

A już za miesiąc nakrycia głowy lub biżuteria ( notki tematyczne jakie jeszcze się ukażą z tej serii możecie zobaczyć TUTAJ).

***
Zajrzyjcie tu jeszcze wieczorem, na nowy post z serii "Máxima vs. Letizia" :)

2 komentarze:

  1. Super,że nie powklejałaś tylko zdjęć,lecz jeszcze to opisałaś.Widać,że się starasz.
    Uwielbiam Maxi,ale jej torebki nigdy nie przypadły mi do gustu,niektóre są wręcz okropne.U mnie zwycięża proste pudełeczko Name Lux.

    OdpowiedzUsuń
  2. Masz dobry gust, mi też podoba się torebka z Singapuru :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia