31.08.2016

Máxima w Indonezji - II


Królowa Máxima odwiedziła dziś miasteczko Bogor w prowincji Jawa Zachodnia. Głównym celem wizyty było spotkanie z mieszkańcami miejscowości, w szczególności z tamtejszymi sprzedawcami czy przedsiębiorcami.Wizyta królowej Holandii wywołała sporo zamieszania, zarówno ze strony mediów jak i zwykłych Indonezyjczyków. Jedna z kobiet na widok wywieszonych indonezyjskich flag (oraz pomarańczowych królewskich proporców) spytała dziennikarza CNN 'czy to prawda, że przyjechał prezydent ?'Kiedy królowa odwiedzała Bogor, na każdym kroku towarzyszyły jej tłumy ciekawych. Ambasador Holandii w Indonezji skwitował: 'Wygląda to na Dzień Króla'.


Na dzisiejszą wizytę królowa założyła bluzkę od Natan, spódnicę od Mille Collines, baleriny od Ferragamo oraz naszyjnik od Monies.


***
Holenderski dom mody La Dress ostatnio zaprezentował swoją nową kolekcję. W weekend przyjrzymy się kreacjom, pogdybamy czy królowa zdecyduje się założyć coś z atelier firmy ;)


Zdjęcia: Cotilleando, Dutch Photo Press

6 komentarzy:

 1. Wzór na spódnicy jest dziwny i mi się nie podoba

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka wizyta musiała być wielkim przeżyciem.Nawet wiek wcześniej pytano by się czy przyjechał król,teraz prezydent.Dla mnie to trochę smutne,że świat zapomniał o monarchii...

  OdpowiedzUsuń
 3. Prezydent - hahaha Jeśli już to chyba Pierwsza Dama ;) :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetnie zestawione ubrania :) Spódnica może i dziwna, ale ma coś w sobie, co mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgadzam się, że spódnica dobrze komponuje się z bluzką :) Wzór na spódnicy jest brzydki (nie podobają mi się te niebieskie łezki z żółtym środkiem).

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia