09:36

Podróż na Antypody oficjalnie potwierdzona!Dzisiaj pałac potwierdził, że w dniach 31 października - 9 listopada para królewska odwiedzi Australię i Nową Zelandię.

Od 31 października do 4 listopada król i królowa będą w Australii, a po trzech dniach przerwy (najprawdopodobniej te trzy dni spędzą prywatnie) ruszą do Nowej Zelandii, gdzie będą od 7 do 9 listopada.

Wizyta ma na celu poprawienie relacji z obydwoma państwami, monarchom będzie towarzyszył Minister Spraw Zagranicznych, Minister Handlu Zagranicznego i Rozwoju oraz Minister Spraw Gospodarczych.

Ostatnia oficjalna podróż pary odbyła się w marcu. Podróż na Antypody będzie drugą wyprawą w tamte tereny, pierwszy raz odwiedzili go w 2006.

Najprawdopodobniej będzie to ostatnia oficjalna podróż w tym roku, jednak nie zapominajmy o listopadowej wizycie pary królewskiej Belgów w Holandii.

Program wizyty nie jest jeszcze znany, poznamy go najprawdopodobniej w drugiej połowie września.Zdjęcie: nos.nl

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger