20.08.2016

Rodzina królewska na kolejnych finałach


Wczoraj mogliśmy zobaczyć rodzinę na kolejnych zawodach. Najpierw, na finale w jeździe konnej. Choć Holandia nie zdobyła medalu, to i tak jej reprezentanci mogli cieszyć się ogromnym dopingiem ze strony rodziny królewskiej.

Na trybunach obecna była także szwedzka para królewska. Nie umknęło nikomu przywitanie księżniczki Amalii i królowej Silvii, matki jej matki chrzestnej Victorii.


Rodzina kibicowała również Nouchkce Fontijn, która walczyła w finale zawodów bokserskich w kategorii do 75 kg. Później rodzina pojawiła się na trybunach Olympic Hockey Centre, gdzie finał w hokeju na trawie rozgrywały Holenderki. Niestety, królewski doping im nie pomógł, przegrały mecz z Wielką Brytanią.

24 odbędzie się pierwsze 'wyjście' królowej Máximy - ona i król spotkają się z medalistami Igrzysk w Rio.

Zapraszam Was również - TUTAJ, zachęcam do zadawania pytań.

12 komentarzy:

 1. Ładnie ze strony Amalii, że przywitała się z Królową Silvią i zapewne z Królem. Od razu przypomina mi się sytuacja, kiedy Kate i William olali- lekko mówiąc, C-P i Daniela w Londynie. Powinni byli zostać za to obsmarowani we wszystkich możliwych gazetach, bo co innego za kimś nie przepadać, czy kogoś dobrze nie znać, ale ich akurat nie powinni pominąć przy przywitaniu się, ale czego ja się mogę spodziewać po Kate...

  OdpowiedzUsuń
 2. Coś Ci się pomyliło. To CP i Daniel nie przywitali się z Kate,Williamem i Harry'm. Książęta że Szwecji akurat przechodzili obok nich a królewskie trio siedziało już na trybunach wiec CP i Danielowi bardziej przysługiwało powitanie się z nimi. Więc nie wciskaj jakichś kitów, tylko najpierw zobacz zdjęcia jak naprawdę było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wciskam Ci kitów, bo jakoś inni mogli się przywitać z C-P i Danielem, np Sophie, a oni się nie przywitali. William tyłka nie ruszył, a to on jako następca tronu (wyższy rangą) powinien był się podnieść.
   W przypadku Amalii jest inaczej, bo to dziecko.

   Usuń
  2. CP i Danielowi najbardziej przysługiwało przywitanie się ponieważ oni szli a królewskie trio siedziało.

   Usuń
  3. To można też powiedzieć, że Harry'emu też się nie chciało ruszyć, a podobno to taki towarzyski książę. A tak przy okazji, CP i Daniel sami przywitali się z Sophie, ona nie musiała jakoś wstawać a wy macie wieczne pretensje do Williama, że nie chciał się ruszyć.

   Usuń
 3. A może podacie link do zdjęcia/filmiku na którym widać opisywaną sytuację. Wtedy każdy sam się przekona kto z kim się nie przywitał :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://s17.postimg.io/qmyiozwb3/Newscom_sipaphotosthree681625.jpg

   https://s9.postimg.io/4mzhkedtb/Newscom_sipaphotosthree681648.jpg

   Usuń
 4. https://s8.postimg.io/so42x0iid/Newscom_sipaphotosthree681624.jpg
  http://www1.pictures.zimbio.com/gi/Sophie+Countess+Wessex+Olympics+Day+6+Cycling+_8EVCD_xwnNl.jpg

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcie powitania Amalii z Sylvią i to http://royaltyofsweden.tumblr.com/image/149212795942są chyba najlepsze z wczorajszego dnia.
  Ps.: Zapraszam do mnie na bloga: https://owszystkimioniczymbyjustyna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Takie wspólne kibicowanie jest super! Bardzo ładnie, że przywitała się ze szwedzką parą królewską :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo mi się podoba to zdjęcie Amalii i królowej Silvii:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale super zachowanie Amalii. Dobrze wychowana mała dama. Królowa Sylvia na pewno była pozytywnie zaskoczona.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia