14:17

Konferencja 'Future of Finances'


Królowa Máxima pojawiła się dziś w Katwijk, gdzie była gościem na konferencji 'Future of Finances'.Konferencja ma poszerzać wiedzę na temat finansów w krajach rozwijających się. Zebrani na tym evencie poruszali tematy m.in. dostępności do usług finansowych w biednych krajach. Takie konferencje odbywają się co rok około 350 razy w ponad 60 krajach świata. Od 2009, królowa Máxima jest specjalnym rzecznikiem Sekretarza Generalnego ONZ ds. finansów, zajmuje się właśnie rozwojem usług finansowych w krajach ubogich, szczególnie krajów azjatyckich i afrykańskich.


Máxima otrzymała również książkę poświęconą finansom z rąk prezesa Holenderskiego Komitetu Finansowego.Na tę okazję królowa Máxima ubrała znaną nam sukienkę od Natan, szpilki od Christiana Louboutina, torebkę od Carlend Copenhagen oraz kolczyki od Cartiera i bransoletkę od Isabelle Fa.


Post o chrzcinach księcia Carlosa został zaktualizowany.

***
Jak możecie zauważyć zniknęła zakładka 'kalendarz'. Usunęłam wyjścia pozostałych członków rodziny królewskiej, bo powiedzmy sobie szczerze, kogo to interesuje ? Podsumowanie miesiąca będzie się ukazywać tak jak zwykle z uwzględnieniem wszystkich wyjść i wydarzeń. Wyjścia królowej Máximy znajdziecie po prawej stronie bloga.

Możecie również zauważyć, że do Royal Tour (Australia & Nowa Zelandia) pozostały 34 dni!
Zdjęcia: Refdag, Mode Koningin Maxima

4 komentarze:

 1. Niezbyt mi się podobają kolczyki Maximy, jakieś takie dziwne. Zainteresowały mnie natomiast jej pierścionki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest ładna, tylko rękawy nieco dziwne

  OdpowiedzUsuń
 3. Maxima jakos dziwnie trzyma torebke.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie jest ok. Włosy niechlujnie związane.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger