26.09.2016

Konferencja 'Future of Finances'


Królowa Máxima pojawiła się dziś w Katwijk, gdzie była gościem na konferencji 'Future of Finances'.Konferencja ma poszerzać wiedzę na temat finansów w krajach rozwijających się. Zebrani na tym evencie poruszali tematy m.in. dostępności do usług finansowych w biednych krajach. Takie konferencje odbywają się co rok około 350 razy w ponad 60 krajach świata. Od 2009, królowa Máxima jest specjalnym rzecznikiem Sekretarza Generalnego ONZ ds. finansów, zajmuje się właśnie rozwojem usług finansowych w krajach ubogich, szczególnie krajów azjatyckich i afrykańskich.


Máxima otrzymała również książkę poświęconą finansom z rąk prezesa Holenderskiego Komitetu Finansowego.Na tę okazję królowa Máxima ubrała znaną nam sukienkę od Natan, szpilki od Christiana Louboutina, torebkę od Carlend Copenhagen oraz kolczyki od Cartiera i bransoletkę od Isabelle Fa.


Post o chrzcinach księcia Carlosa został zaktualizowany.

***
Jak możecie zauważyć zniknęła zakładka 'kalendarz'. Usunęłam wyjścia pozostałych członków rodziny królewskiej, bo powiedzmy sobie szczerze, kogo to interesuje ? Podsumowanie miesiąca będzie się ukazywać tak jak zwykle z uwzględnieniem wszystkich wyjść i wydarzeń. Wyjścia królowej Máximy znajdziecie po prawej stronie bloga.

Możecie również zauważyć, że do Royal Tour (Australia & Nowa Zelandia) pozostały 34 dni!
Zdjęcia: Refdag, Mode Koningin Maxima

4 komentarze:

 1. Niezbyt mi się podobają kolczyki Maximy, jakieś takie dziwne. Zainteresowały mnie natomiast jej pierścionki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka jest ładna, tylko rękawy nieco dziwne

  OdpowiedzUsuń
 3. Maxima jakos dziwnie trzyma torebke.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie jest ok. Włosy niechlujnie związane.

  OdpowiedzUsuń