17.09.2016

Księżniczka Gloria została ochrzczona + więcej

Magazyn Vanity Fair opublikował swoją listę najlepiej ubranych kobiet w 2016. Wśród wyróżnionych znalazła się królowa Máxima. Wg magazynu jej tegoroczną najlepszą kreacją jest suknia od Natan, którą nosiła we Francji podczas bankietu.


Uważam, że to ogromne wyróżnienie dla królowej, patrząc na to, że jej stylizacje często są dość ekstrawaganckie. A Wy co myślicie, zasłużyła ?

***


Dotarła dzisiaj do nas informacja, że córka księcia Jaime'a i księżnej Viktórii, księżniczka Gloria, została ochrzczona. Ceremonia odbyła się w Hemelopnemingkerk w Apeldoorn i uczestniczyła w niej najbliższa rodzina. Rodzicami chrzestnymi zostali: siostra Jaime'a księżniczka Carolina oraz przyjaciele pary Barbara Bühlmann, Pim Kraan i Daniël Povel. Aktualnie nie ma żadnych zdjęć. Szata chrzcielna małej została zaprojektowana przez Claesa Iversena, który zaprojektował suknię ślubną jej matki.

***
Skoro o rodzinie książęcej z Parmy mowa, to w piątek w De Balie w Amsterdamie odbyła się premiera książki księżniczki Irene. Nosi tytuł 'Bergplaas', opisuje ona życie księżniczki w Afryce. Na premierze pojawiły się wszystkie dzieci Irene, z Hong Kongu przyjechała księżniczka Carolina, a z Rzymu książę Jaime. "Z daleka i trochę mniej z daleka" - powiedziała siostra byłej królowej.
Zdjęcia: Vanity Fair, Twitter

4 komentarze:

 1. Nie przeczytałam nazwy tego kościoła, holenderskie słowa zawsze pomijam. Trudno mi się to czyta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowe zdjęcia ze chrztu Glorii:
  http://blog_real.blogs.sapo.pt/batizado-de-gloria-a-segunda-filha-dos-3234965

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak wiem, notka pojawi się po południu :)

   Usuń
 3. Chętnie bym przeczytała tą książkę. Ale u nas nie wydadzą :(

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia