15.09.2016

Styl małych księżniczek


Dzisiaj zajmiemy się ubraniami Amalii, Alexii i Ariane. Ubrania jakiej marki najczęściej noszą ? Czy ubierają je raz, czy częściej ? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziecie poniżej.


Zara

Tą markę szczególnie upodobały sobie Alexia i Amalia. Podczas pierwszego dnia w szkole w 2015 następczyni tronu miała na sobie bluzkę od Zary.


Również w tym roku mogliśmy podziwiać Amalię w błękitnej sukience od hiszpańskiego domu mody.


Pewnie pamiętacie ankietę przeprowadzoną po Dniu Króla (LINK), dotyczącą najlepiej ubranej członkini HRK. Zwyciężyła księżniczka Alexia. Oczarowała wszystkich białą sukienką z koronki.


Pili Carrera

Tak jak w przypadku Zary, również jest to firma pochodząca z Hiszpanii, obecnie mająca swoje sklepy na całym świecie m.in. w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Arabii Saudyjskiej i Holandii. Chyba można pokusić się o stwierdzenie, że jeżeli Máximę prawie cały czas widzimy w ubraniach od Natan, to księżniczki w projektach Pili Carrera. W szczególności księżniczkę Ariane.


Chociażby podczas tegorocznej sesji i Dnia Króla mogliśmy zobaczyć Ariane w sukienkach od hiszpańskiego domu mody.


Zapewne pamiętacie sesję zdjęciową rodziny królewskiej z 2013, wykonaną po inauguracji. Na tamtych zdjęciach '3A' nosiły sukienki tej marki.


Przejdźmy do inauguracji Willema-Alexandra. Piękne żółte sukienki, które księżniczki nosiły podczas podpisania aktu abdykacji i pozdrawiania poddanych zostały zaprojektowane przez Carrerę.


Pamiętajmy także o sukienkach, które nosiły podczas ślubu księcia Jaime'a w 2013.


Na dużą uwagę zasługują też sukienki, noszone podczas sesji zdjęciowej w 2014.


A także sukienki z Dnia Króla 2014.


Pili Carrera zaprojektowała również sukienki Alexii i Ariane na Dzień Króla w Dordrecht (2015).


Bonpoint

Teraz sięgnijmy lekko w przeszłość. Podczas sesji zdjęciowej rodziny królewskiej w 2008, księżniczki nosiły letnie sukienki od francuskiej firmy odzieżowej.


Papo d'Anjo

Jest to argentyńska firma odzieżowa, obecnie nie istnieje samodzielnie, połączyła się z domem mody projektanta Oscara de la Renty.

Księżniczki nosiły trzykrotnie kreacje od d'Anjo: podczas parady owocowej w 2010, podczas sesji zdjęciowej w Tavernelle w 2011 i podczas sesji zdjęciowej w Argentynie w 2010.
Nanos

Jak dotąd księżniczki tylko raz nosiły płaszczyki od hiszpańskiego domu mody. Podczas chrztu Willema Jana van Vollenhoven (syna księcia Florisa i księżnej Aimee).


Natan

Oczywiście, bez Natan nie ma postu! :) Księżniczki wyglądały prześlicznie w niebieskich sukienkach od belgijskiego domu mody. Kto wie, może w przyszłości, tak jak ich matka, częściej będą sięgać po ubrania od Edouarda Vermeulen ? 


***
W ankiecie na najlepszą stylizację sierpnia zwyciężył numer 7:


***
Zmieniły się nieco zasady odnośnie zakładki 'post na życzenie'. Aby dowiedzieć się więcej, wejdź TUTAJ.

5 komentarzy:

 1. Nie podoba mi się to, że często są ubierane jednakowo. Nie są bliźniaczkami, choć również u bliźniąt nie toleruję takiego kserowania. Każda osoba jest indywidualnością i tak powinna być traktowana, tym bardziej, że są w różnym wieku i nie wygląda to moim zdaniem efektownie. Mam nadzieję, że z wiekiem wyładnieją, bo jak na razie są bardzo podobne do ojca :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mi się nie podoba jednakowe ubieranie dzieci, to wcale nie jest fajne. Można podobnie, ale dlaczego jednakowo.

   Usuń
 2. Stawiam na to, że kiedyś często będą sięgały po projekty Natana :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oby jednak sięgały mniej po Natan niż ich mama. Co za dużo to niezdrowo:)
  Tez nie podoba mi się jednakowe ubieranie dzieci,ale od jakiś dwóch lat księżniczki na szczęście zazwyczaj noszą już swoje ubrania,nie jak bliźniaczki.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia