25.10.2016

Aktualizacja: Dutch Design Week 2016 + Wizyta w firmie Philips


Niespodziewanie, królowa Máxima pojawiła się na Dutch Design Week w Eindhoven.


DDW powstało piętnaście lat temu, dzięki inicjatywie projektantów w Eindhoven. Z czasem zwykłe warsztaty przekształciły się w międzynarodowe widowisko, które co rok przyciąga 275 tysięcy osób. Bogaty program corocznego wydarzenia obejmuje wystawy, premiery produktów, filmów i prezentacji. Przyznawana jest również Dutch Design Award.Królowa Máxima rozpoczęła wizytę z przedstawicielami DDW oraz młodymi projektantami. Potem odbyła zwiedzanie hal wystawowych.

Máxima miała dziś na sobie płaszcz od Claesa Iversena (który nosiła podczas wizyty w Danii) oraz brązową chustę od Natan (którą nosiła już w 2001 jako narzeczona Willema-Alexandra!). Szpilki pochodzą od Gianvito Rossi.

***
Polecam zajrzeć do wczorajszego postu: LINK.

***
Aktualizacja - godzina 18:37Królowa Máxima odbyła również dziś drugie wyjście. Odwiedziła firmę Philips, która w czerwcu wygrała główną nagrodę im. króla Willema I. Podczas swojej wizyty otrzymała wyjaśnienia dotyczące innowacji w opieki zdrowotnej.
Przykładem tego jest mobilny monitoring przy pomocy smartfona kobiet ciężarnych w odległych rejonach. Położne mogą współdzielić dane i obrazy ultrasonograficzne ciąży ze specjalistami z większych szpitali. Obejrzała również hybrydową salę operacyjną. Wizyta zakończyła się nieformalnym spotkaniem z pracownikami firmy.Zdjęcia: Twitter

6 komentarzy:

  1. Śliczny jest ten płaszczyk. Fajnie, że ponownie go założyła :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Płaszcz jest fajny tylko chyba niezbyt ciepły skoro Maxima musiała zarzucić na niego chustę...

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też jestem fanką tego płaszczyka :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia