04.10.2016

Kongres w Rotterdamie


W zastępstwie księżniczki Beatrix, królowa Máxima przybyła dziś do Rotterdamu, gdzie uczestniczyła w otwarciu europejskiego kongresu poświęconemu opiece nad osobami starszymi.
Głównym zadaniem zjazdu jest zapewnienie, że osoby starsze mogą liczyć na bezpłatną opiekę lekarską. Kongres został oficjalnie otwarty przez sekretarz Zdrowia, Opieki Społecznej i Sportu.
Organizacja uważa, że ważne jest, aby dbać o odpowiednie wykwalifikowanie pielęgniarek do pracy w służbie zdrowia. Podczas czterech dni setki pielęgniarek, nauczycieli i naukowców z 26 krajów będą dzielić się wiedzą naukową i omówią innowacje w opiece nad osobami starszymi. Chodzi o opiekę w domach opieki, szpitalach w kraju, a także do zapobiegania chorobom.


Máxima miała dziś na sobie:
 • Nową suknię od Zary za 49.95€

 • Kapelusz od Fabienne Delvigne (noszony podczas Remembrance Day 2015 oraz wizyty w Keukenhof w styczniu 2016)
 • Kolczyki w kształcie kwiatków, które nosiła już dwa razy

***
To już oficjalnie! Królowa Máxima odwiedzi Argentynę w dniach 11-12 października. W planie wizyty jest m.in. spotkanie z prezydentem tego kraju oraz wizyta na Universidad Católica Argentina.

Na blogu najbliższy tydzień będzie bardzo intensywny, zapraszam do śledzenia strony!Zdjęcia: Cotilleando, Twitter, Pinterest, Zara

3 komentarze:

 1. Śliczna jest ta sukienka z Zary i Maxi fajnie w niej wyglądała.

  OdpowiedzUsuń
 2. O, wizyta w Argentynie to fajna informacja. Maxima na pewno cieszy się na wizytę w ojczyźnie

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakochałam się w tej sukience :) Dla Maximy to na pewno przyjemność odwiedzi kraj dzieciństwa :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia