12.10.2016

Królowa Máxima w Argentynie - Dzień 2Królowa Máxima spędziła dziś kolejny dzień w Buenos Aires. Tym samym zakończyła swoją dwudniową wizytę w swoim rodzimym kraju.


Królowa odbyła dziś szereg spotkań, między innymi z prezydentem Argentyny, Mauricio Macri'm. Spotkanie to odbyło się w rezydencji prezydenta. Po nim odbył się prywatny obiad. Po jego zakończeniu królowa pojechała na lotnisko i udała się w drogę do domu.
Spotkanie odbyło się w jednej z prezydenckich rezydencji, Los Olivos. Początkowo miejscem spotkania miał być Casa Rosada, czyli oficjalna rezydencja położona w centrum Buenos Aires. Wybrano jednak miejsce, bardziej kameralne i ciche oraz wolne od wścibskich mediów.


Máxima odbyła również spotkanie z argentyńskim ministrem finansów. Odbyła się również krótka konferencja prasowa.Dzisiejszego dnia królowa postawiła na nową bluzkę i nową spódnicę od Natan. Szpilki pochodzą od Gianvito Rossi.

A poniżej filmik, który możecie obejrzeć, jeśli chcecie posłuchać Máximy po hiszpańsku :)
***
Zapewne pamiętacie torbę księżniczki Beatrix z wnuczkami (LINK). Okazało się, że tapeta telefonu Marii del Carmen Cerruti (matki królowej) to zdjęcie księżniczki Amalii!***
Zapraszam do zaktualizowanego postu: LINK.

***
Nie wiadomo kiedy teraz zobaczymy Máximę. Najblisze zapowiedziane wyjście jest 27 października. Jednak chyba wszyscy liczą na to, że zobaczymy ją jeszcze kilka razy przed Royal Tour.

4 komentarze:

  1. Maxima bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła stylizacją :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Maxi w Argentynie niby wyglądała prosto,ale jak cudownie świeżo,dziewczęco.Jestem zauroczona tą stylizacją.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zakochałam się w jej głosie,mówi przecudnie.Chyba zacznę się uczyć hiszpańskiego:)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia