03.11.2016

Australia - Dzień 4


Król Willem-Alexander i królowa Máxima spędzili dziś kolejny dzień w Sydney. Najpierw uczestniczyli w spotkaniu "Netherlands Foreign Investment Agency" poświęconemu australijskim inwestycjom w Holandii.


Potem odbyło się spotkanie z gubernatorem Nowej Południowej Walii, Davidem Hurley'em i jego małżonką.


Ważnym punktem programu wizyty była też wizyta na Uniwersytecie w Sydney, który jest najstarszą australijską uczelnią wyższą. Oprócz krótkiej wycieczki para królewska spotkała się z holenderskimi studentami, którzy studiują w Australii.
Później para udała się statkiem na Cockatoo Island, gdzie uczestniczyli w spotkaniu na temat innowacji w rolnictwie. Król (w kapelusiku, który dostał jako prezent) wygłosił przemowę.Odbyło się również osobne spotkanie pary królewskiej z uczestnikami holenderskiej misji handlowej.


Spotkanie na temat nowych koncepcji w sektorze spożywczym.Nie zabrakło spotkań z wiernymi fanami.Bluzka. spódnica, kolia i szpilki królowej pochodzą od Natan. Torebka jest od Bottegi Venety. Nakrycie głowy, standardowo, pochodzi od Fabienne Delvigne.


***
W minioną niedzielę król i królowa zostali zauważeni na zakupach w centrum handlowym Zimmermann Claremont Dzielnicy w Perth. Według tabloidu The West Australian król odegrał główną rolę w doradzaniu żonie w wyborze sukni. Para spędziła w sklepie około 90 minut.


Zdjęcia: Refdag, Daily Mail, Blauw Bloed, Twitter

8 komentarzy:

 1. Świetna spódnica widzę że Maxi codziennie stara się o jakiś pomarańczowy element ☺

  OdpowiedzUsuń
 2. Typowo "Maximowa" stylizacja ;) Chociaż jak dla mnie za dużo pomarańczowych dodatków ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo lubię tą parę królewską. Bije od nich szczęście i prawdziwie uczucie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za typowo maximowa z tymi paskami na spódnicy,lepiej,żeby ich w ogóle nie było,albo przynajmniej mniej kolorów,bo barw jest trochę za dużo,aby stworzyć dobrą stylizację.Ale na plus .

  OdpowiedzUsuń
 5. Rzeczywiście duuużo pasków, ale jakoś Maximie to i tak pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. WA w tym kapeluszu wygląda jak prawdziwy australijski farmer 😂

  OdpowiedzUsuń
 7. Zgadzam się z dziewczynami, za dużo pomarańczowego w stylizacji Maximy. Kapelusz bardzo pasuje do WA.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...