21:30

Para Królewska Belgów w Holandii - Koncert


Dziś wieczorem w Muziekgebouw aan ‘t IJ, głównej sali koncertowej w Amsterdamie, odbył się koncert Belgijskiej Orkiestry Narodowej i Ozark Henry.


Oprócz par królewskich z Belgii i Holandii mieliśmy okazję zobaczyć księżniczkę Beatrix, księżniczkę Margriet, księcia Constantijna oraz księżną Laurentien.
Co ciekawe, podczas wejścia monarchów i księżniczki Beatrix, spiker zaanonsował ich jako "król i królowa Holandii". Była monarchini wykonała gest, który mówił: "Nie jestem królową".


Máxima włożyła na tę okazję znaną nam, zieloną suknię od Valentino. kolię od Tutti Frutti i szpilki od Sergio Rossi. Księżniczka Beatrix założyła kreację, którą nosiła podczas przyjęcia dzień przed swoją abdykacją (29.04.2013) i podczas bankietu na cześć szwedzkiej pary królewskiej.

Zdjęcia: Refdag, Twitter, Cotilleando

4 komentarze:

 1. Suknie ładne. Ale Maxima mogła wybrać inny kolor butów.
  Bardziej podoba mi się Maxima :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Claire z Luksemburga urodziła synka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie królowe wyglądają świetnie, ale dziś bardziej podobają mi się stylizacje Matyldy :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger