17.11.2016

Spotkanie z zarządem Welzijn Barneveld + 90-lecie De Mussen


Najpierw królowa Máxima spotkała się z zarządem projektu Welzijn Barneveld, który współpracuje z Oranje Fonds, fundacją pary królewskiej.


Podopiecznymi Welzijn Barneveld są przede wszystkim młodzi ludzie, którzy chcą być samowystarczalni w wielu dziedzinach życia oraz chcą się rozwijać i osiągać swoje cele.W czasie tej wizyty królowa spotkała się z wolontariuszami i podopiecznymi projektu. 

Później, Máxima uczestniczyła w ceremonii 90-lecia organizacji De Mussen w Hadze.


De Mussen to najstarszy ośrodek dla dzieci i młodzieży w Holandii. Powstał w 1926, aby dać lepszą przyszłość dzieci i młodzieży w Hadze. Co tydzień ośrodek odwiedza około 1800 osób. Mogą uczestniczyć w działalności w zakresie aktywności fizycznej i zdrowia, natury i technologii oraz kultury i sztuki.Dzisiejszego dnia królowa nosiła pomarańczowe spodnie i żakiet od Claesa Iversena, zieloną bluzkę od Gucci oraz kolczyki od Natan.


***
Nie zapomnijcie zerknąć do poprzedniego postu: LINK.

Zdjęcia: ppe-agency.com, Refdag, barneveld360.nl

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne kolczyki, wyglądają ciekawie

    OdpowiedzUsuń
  2. Maima prezentowała się świetnie :) Można powiedzieć, że Claes Iversen zagościł na stałe w szafie Maximy, tak jak Natan.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo odważne zestawienie kolorów,ktoś mógłby wyglądać w tym dziwnie,ale Maxima wypadła świetnie.Chcę mieć takie kolczyki-są super!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia