26.02.2017

Máxima i wizyty regionalne


6 maja 2014, Achterhoek.


Królowa Máxima nosiła tego dnia bluzkę i nową spódnicę od Natan, nakrycie głowy o nazwie 'New Ariane', kolczyki z kolekcji królewskiej oraz torebkę i buty od LK Bennett.12 września 2014, Kop van Noord-Holland.


Podczas drugiej wizyty regionalnej Máxima miała na sobie sukienkę od Natan i kapelusz od Fabienne Delvigne, a także szpilki od Natan.17 lutego 2015, Groningen i Drenthe.


Następna stylizacja to pomarańczowa bluzka, szara spódnica i szpilki od Natan oraz kapelusz od Fabienne Delvigne. Jej dopełnieniem są 3 pierścionki od Pommelato.19 maja 2015, Flandria {LINK}.


Podczas kolejnej podróży Máxima miała na sobie nową bluzkę i spódnicę od Natan, torebkę od Chanel, kapelusz od Fabienne Delvigne i buty od swojego ulubionego domu mody.8 października 2015, Limburgia {LINK}.


Dalej mamy szarą suknię od Dolce & Gabbana i torebkę od Susan Gail.16 lutego 2016, Brabancja Północna {LINK}.


Królowa nosiła tego dnia suknię od Natan, kapelusz od Fabienne Delvigne i kolczyki od Lotta Gioielli.13 czerwca 2016, Fryzja {LINK}.


Dalej mamy suknię od Natan oraz kapelusz od Fabienne Delvigne27 października 2016, Almelo & Twente {LINK}.


Kolejna "regionalna" stylizacja to niebieska suknia i płaszcz od Natan oraz nakrycie głowy od Fabienne Delvigne. Kolczyki są nowe.21 lutego 2017, Krimpenerwaard {LINK}.


We wtorek podczas kolejnej podróży mogliśmy zobaczyć nową suknię od Natan, kapelusz od Fabienne Delvigne oraz szpilki od Gianvito Rossi.
Zdjęcia: Robin Utrecht, Refdag, Zimbio, Pinterest, Paris Match, Twitter

3 komentarze:

  1. Miło było sobie przypomnieć wszystkie wizyty Maximy jako królowej.Wszystkie stylizacje są ładne (bo te kapelusze- ogromne,eleganckie są moją słabością: ),ale szczególnie uwielbiam trzy ostatnie.Ta z wtorku jest najlepsza.Jestem pewna,że tę różową sukienkę jeszcze nie raz zobaczymy

    OdpowiedzUsuń
  2. Maxima na każdym zdjęciu zaraża pozytywną energią

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...