18.02.2017

Otwarcie wystawy w Dordrechts Museum

Królowa Máxima odwiedziła dziś Dordrecht, gdzie dokonała otwarcia wystawy - "Królewski raj - Aert Schouman i wyobrażenie natury".Wystawa obejmuje przegląd prac Aerta Schoumana, artysty żyjącego w XVIII wieku. Malował głównie zwierzęta, jest też znany ze swoich akwarel ptaków, ssaków i roślin. Pięć jego dzieł kupiła rodzina królewska (a dokładnie stadhouder Willem V - ojciec pierwszego króla Niderlandów). Są one w jej posiadaniu do dnia dzisiejszego. Znajdują są "schowane", z powodu renowacji Pałacu Huis ten Bosch.
Wystawę będzie można podziwiać od jutra, 19 lutego, do 17 września. Dordrechts Museum to jedno z najstarszych holenderskich muzeów, w tym roku świętuje 175. lecie istnienia. Máxima miała na sobie dziś: nową zieloną suknię od Natan, szary kapelusz od Fabienne Delvigne, broszkę pochodzą z kolekcji królewskiej, nową bransoletkę, kolczyki od Ole Lyngaarda i szpilki od Gianvito Rossi.Zdjęcia: Twitter, Mode Koningin Maxima, Blauw Bloed

10 komentarzy:

 1. Piekne ujecia, zgrana kolorystyka, moim zdaniem sa to najladniejsze zdiecia Maximy.Sliczna kreacja, material, kolor, prostota i elegancja , nawet ten wielki kapelusz pasuje do calosci.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxima wyglądała pięknie. Księżna Mary też ma takie kolczyki http://www3.pictures.zimbio.com/gi/Prince+Frederik+Denmark+Princess+Mary+Prince+1Nvb7rRzpM4l.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyglądała pięknie. Wszystko do siebie pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po królewsku.Maxima zawsze wygląda wspaniale w tych ogromnych kapeluszach,a z tymi kolczykami jest jeszcze piękniejszy.Dopasowała się kolorystycznie do obrazów: )

  OdpowiedzUsuń
 5. Maxi świetnie wygladala, z reszta jak zwykle ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak Maxi to robi że wygląda rewelacyjnie w tych wielkich kapeluszach? poza tym jej stroje nigdy nie są nudne ☺

  OdpowiedzUsuń
 7. Maxima wyglada pieknie, ale mogłabyś napisać cos blizej o tej bizuterii? zwlaszcza o nowych elementach - bransoleta, kolczyki. Czy to jest złoto i autentyczne szlachetne kamienie, czy oszlifowane szkiełka. Czy dostepne są dla człowieka z ulicy, czy np wyprodukowano 2 egzemplarze?
  Z góry dziekujeę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolczyki nosiła wcześniej raz, w roku ubiegłym. Brosza należała do królowej Juliany.
   Trochę o biżuterii Max znajdziesz tu:
   http://dutch-royalty.blogspot.com/2016/12/bizuteria-krolowej-maximy-3.html?m=1

   http://dutch-royalty.blogspot.com/2016/11/bizuteria-krolowej-maximy-2.html?m=1

   http://dutch-royalty.blogspot.com/2016/11/bizuteria-krolowej-maximy-1.html?m=1

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...