21.02.2017

Wizyta w Krimpenerwaard + oficjalna wizyta do Włoch ?


Para królewska odbyła dziś kolejną wizytę regionalną, tym razem udała się do gminy Krimpenerwaard w prowincji Holandia Południowa.

Swoją wizytę rozpoczęli z samego rana w mieście Krimpen nad rzeką IJssel, gdzie spotkali się z burmistrzem Krimpen i burmistrzem Krimpenerwaard. Miejscowości te istnieją od 1. stycznia 2015, czyli od czasu reklasyfikacji.


Potem król i królowa udali się do Gouderak, gdzie odwiedzili ranczo 'De Appelgaard'.

Następnie odwiedzili "De Zwaan" w Berkenwoude, gdzie wzięli udział w konferencji na temat życia młodzieży w Krimpenerwaard. Centrum działa jako centralna lokalizacja dla różnych organizacji i usług w gminie.


W Bergambacht Willem-Alexander i Máxima zwiedzili siedzibę spółki Koninklijke Otolift Trapliften. Wizyta zakończyła się nieformalnym spotkaniem z osobami zaangażowanymi w organizację wizyty pary królewskiej.


Liczba osób, który przybyli zobaczyć króla i królową była imponująca. "Piękne i ciepłe przywitanie", którego z pewnością monarcha się nie spodziewał.Tego dnia królowa miała na sobie nową suknię w kolorze fuksji od Natan oraz kapelusz od Fabienne Delvigne. Dopełnieniem stylizacji były szpilki od Gianvito Rossi.


***

Według holenderskiego De Telegraaf w czerwcu król i królowa odbędą oficjalną wizytę do Włoch i Watykanu. Dwór nie skomentował doniesień. Program wizyty ma być podany niebawem. Para królewska ma spotkać się m.in. z papieżem Franciszkiem.

Zdjęcia: Refdag, Cotilleando, Getty Images

3 komentarze:

 1. Cóż za róż! Sukienka ma idealny krój i uwielbiam to zestawienie z brązem.Maxima jak zwykle po królewsku.
  Lubię takie wizyty regionalne,bo wtedy członkowie rk są naprawdę z poddanymi.To dla niektórych jedyna szansa spotkania z kimś z dworu królewskiego i te dowody sympatii,kwiaty,prezenty to pokazuje przywiązanie do monarchii i jej najpiękniejsze oblicze jakim jest jednoczenie ludzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bym tak nie połączyła kolorów, ale do Maximy pasują

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka pasuje królowej. Połączenie kolorów ciekawe :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia