31.03.2017

Królewski kwiecień - WprowadzenieW związku z uroczystymi obchodami tegorocznych urodzin króla Willema-Alexandra tegoroczny kwiecień będzie nieco inny.

3 kwietnia w Tilburgu odbędzie się coroczny Koningsdagconcert, którym rozpoczniemy odliczanie do  Dnia Króla.

Na blogu zacznie się dziać jeszcze w okresie Świąt Wielkanocnych. 17 kwietnia rozpoczniemy dziesięciodniowy cykl postów poświęconych królowi. Co pojawi się w cyklu ? Nie będę zdradzać wszystkich pomysłów, jednak będziecie mogli przeczytać m.in. o retrospekcjach Dnia Króla, śmiesznych momentach czy pewnym skandalu z królem w roli głównej. Cykl zakończy się 26 kwietnia. Wszystkie posty z tej serii będą publikowane o godzinie 16.

26 kwietnia odbędzie się również premiera specjalnego programu z okazji urodzin króla. Na blogu pojawią się najważniejsze cytaty. Film 'Het huis van De Koning' zostanie wyemitowany na kanale NPO1 o godzinie 21:50. 27 kwietnia będziemy mogli podziwiać rodzinę królewską w Tilburgu, a w piątek odbędzie się kolacja dla 150 Holendrów. 29 i 30 kwietnia najprawdopodobniej do Holandii zjadą się królewscy goście, aby świętować z parą królewską i ich najbliższymi.

Muszę więc stwierdzić, że ten kto oczekiwał więcej postów związanych z królową rozczaruje się nieco (w kwietniu pojawi się tylko jeden post tematyczny poświęcony Máximie). Pomimo wszystko zachęcam do śledzenia najbliższych postów, być może znajdziecie na blogu coś ciekawego :)

Mam nadzieję, że ten miesiąc będzie dla Was, tak jak i dla mnie, niezapomniany :)


Zdjęcie: Het Koninklijk Huis

4 komentarze:

  1. O tak, z całą pewnością dużo będzie się działo!

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno nie będziemy rozczarowani kwietniem na twoim blogu.Czekam,aby dowiedzieć się czegoś więcej o Wilemie.

    OdpowiedzUsuń
  3. W kwietniu dużo będzie się działo, nie tylko w Holandii. Czekam z niecierpliwością na posty o królu!!!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia