03.03.2017

Księżna Mabel w Brukseli + nowy portret + więcej


Od pewnego czasu w Princess Hotel Beekbergen w Apeldoorn można podziwiać piękny portret króla i królowej, który widzicie powyżej. Co ciekawe, w oryginale suknia, którą ma na sobie Máxima jest fioletowa:


***
Do urodzin króla coraz bliżej. Dwór podał dziś do wiadomości, że chętnych do zjedzenia kolacji z parą królewską 28 kwietnia jest prawie 12 tysięcy osób. 150 szczęśliwców zostanie wylosowanych 3 kwietnia.

***

Mamy początek marca, ale wciąż nie znamy daty oficjalnej wizyty argentyńskiej pary prezydenckiej w Holandii. Wiemy, że odbędzie się w ostatnim tygodniu marca. Więcej oficjalnych informacji powinniśmy poznać niebawem.

***


Księżna Mabel wezwała wspólnotę międzynarodową do "mobilizacji woli politycznej i środków niezbędnych do zapewnienia, że dziewczęta na całym świecie, są dobrze poinformowane o rzeczach dotyczących własnego ciała, prokreacji i ich przyszłości". Powiedziała te słowa podczas konferencji #SheDecides w Brukseli. Została ona zorganizowana po tym, jak prezydent USA, Donald Trump, postanowił, że państwo nie będzie wspierać organizacji, które oferują aborcję.


Zdjęcia: Twitter, Het Koninklijk Huis

5 komentarzy:

 1. Mi się nie za bardzo podoba,ale widać ,że dobrany kolorystycznie.
  Myślę,że Mabel powinna uczyć dziewczęta jak się zachowywać odpowiedzialnie,a nie angażować się w spór światopoglądowy.Namawianie do dostępu do aborcji moim zdaniem jest nieodpowiednie dla osoby z królewskim tytułem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie jestes z pisu co? Jak kobieta będzie zgwalcona to tez nie ma prawa do aborcji? Brak slow

   Usuń
 2. Bardzo ładny portret. Ciekawe skąd zmiana kolorów sukienki, może na żółto było łatwiej? :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny portret, czekam na wizytę z Argentyny i na bal oczywiście.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...