28.03.2017

Aktualizacja: Para prezydencka Argentyny w Holandii - II


Z samego rana królowa Máxima i Juliana Awada odwiedziły Het Oranje Huis w Amsterdamie. Jest to organizacja opiekująca się osobami, które doświadczyły przemocy domowej.
Następnie odbyły wizyty roboczą do Centrum Młodzieży i Rodziny (CJG) w Hadze. CJG zapewnia pomoc w sprawach dotyczących opieki zdrowotnej, edukacji dzieci i młodzieży w zakresie od 0 do 18 lat oraz ich rodziców i wychowawców.Później zwiedziły Mauritshuis, gdzie mieści się wiele znanych dzieł sztuki pędzla Vermeera i Rembrandta.
W południe panie dołączyły do swoich mężów, gdzie wspólnie spotkali się z premierem Markiem Rutte i zjedli lunch w Binnenhof.

Po południu pary odwiedziły port Berghaven w Rotterdamie. Odbyli krótką wycieczkę łodzią.Wieczorem w Teatrze Diligentia odbył się koncert na cześć pary królewskiej.Stylizacja #1:


Płaszcz: Claes Iversen
Spódnica: Claes Iversen
Torebka: Dior
Szpilki: Gianvito Rossi

Stylizacja #2: nierozpoznana. Brosza i szafiry z kolekcji królewskiej.

Post bankietowy został zaktualizowany: LINK.


Zdjęcia: Refdag

3 komentarze:

  1. Dzisiaj bardziej podobały mi się stylizacje Maximy. Bordowy jest dla mnie tak jak granat i czerń kolorem galowym. Uważam, że bez tych srebrnych zdobień kostium nie był by tak interesujący. tylizacja z koncertu bardzo klasyczna ale odpowiednia do okazji. Za to moim zdaniem sukienka pani prezydentowej raczej nadaje się na lunch z koleżanką niz koncert z królową.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bordowy strój jest generalnie ładny, ale nie podobają mi się ozdoby, które na nim są ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Maxima pięknie wygląda w bordowym

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia