07.03.2017

Wizyta w Koppert Cress + Pałac Het Loo do remontu


Królowa Máxima odwiedziła dzisiaj siedzibę firmy Koppert Cress, która zdobyła nagrodę Fundacji Króla Willema I w minionym roku. Żona Willema-Alexandra jest honorowym prezesem Fundacji. Nagrody te są przyznawane małym i dużym organizacjom.


Koppert Cress jest firmą ogrodniczą specjalizującą się w hodowli różnych jadalnych roślin i kwiatów, które są używane przez krajowe i międzynarodowe restauracje i hotele. Działa z przekonania, że żywienie jest podstawą zdrowia. 


Firma ta nie jest obca królowej - trzy lata temu spotkała się z przedstawicielami Koppert Cress podczas otwarcia hali targowej w Rotterdamie.


Królowa nosiła dzisiaj nową suknię od Natan. Czarny płaszcz nosiła już wcześniej, ale nie wiadomo od kogo pochodzi. Dopełnieniem stylizacji były szpilki od LK Bennett i kolczyki od Bonebakker Juwelier Amsterdam.


***


Pałac Het Loo w Apeldoorn zostanie częściowo zamknięty 8 stycznia 2018. Budynek ma przejść ogromny remont, który ma potrwać trzy lata i kosztować 123 miliony euro. Jedną z koniecznych operacji jest usunięcie szkodliwego azbestu. Planuje się także powiększyć obszar pałacu.Zdjęcia: Twitter, Blauw Bloed, ad.nl

3 komentarze:

 1. To musiała być wspaniała wizyta na początek wiosny.Royalsi mają niezwykłą okazję zajrzeć do wielu miejsc niedostępnych zwyczajnym ludziom.
  Wzory na sukience są cudowne,a brosza robi wrażenie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Zobaczenie tylu ciekawych rzeczy i miejsc to coś bezcennego

   Usuń
  2. Moim zdaniem to jeden z największych plusów bycia royalsem.

   Usuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia