07.04.2017

Inauguracja wystawy poświęconej chińskiej porcelanie + Otwarcie nowego oddziału StudyPortalsKrólowa Máxima przybyła dziś w południe do Museum Prinsenhof w Delft, gdzie oficjalnie otworzyła wystawę poświęconą chińskiej porcelanie.Ekspozycja o nazwie "Zabroniona Porcelana - Specjalnie dla cesarza" (nid. Verboden Porselein – Exclusief voor de keizer) obejmuje porcelanę należącą niegdyś do chińskiej dynastii Ming (1368-1644), która była tworzona specjalnie dla cesarzy Chin. Będzie można ją zwiedzać od jutra do 9 lipca.Królowa miała dziś na sobie nową koronkową suknię od Natan, szpilki od Gianvito Rossi oraz nową torebkę i nowe kolczyki.


***
Wieczorem żona Willema-Alexandra przybyła do Eindhoven, gdzie otworzyła nową siedzibę oddziału firmy StudyPortals. Jest to firma technologiczna, jedna z największych w Holandii.


Według założycieli, nowa lokalizacja centrali jest wyjątkowa ze względu na bogatą historię w okolicy. Po pierwsze, pomysł na StudyPortals urodził się tutaj: w międzynarodowym stowarzyszeniu badawczym z Eindhoven University of Technology. Ponadto obszar ten jest domem dla nieskończonej oferty młodych, kreatywnych i międzynarodowych talentów, co umożliwiło firmie StudyPortals rozwój firmy zatrudniającej ponad 160 pracowników 35 różnych narodowości, działających na czterech kontynentach. W 2016 r. firma StudyPortals zdobyła nagrodę EdTechXGlobal dla najlepszego przedsiębiorstwa na całym świecie.


Jak mówi Edwin van Rest, prezes i współzałożyciel firmy: "Przybycie królowej Máximy jest dużym zaszczytem. Jej obecność jest wielką motywacją dla nas jako zespołu, dla przedsiębiorców, studentów, uniwersytetów, studentów zagranicznych i wszystkich 'marynarzy'".Máxima kolejny raz postawiła na nową suknię i kolczyki od Bonebakker Juwelier Amsterdam.


Można powiedzieć, że królowa rozpoczyna powoli przerwę świąteczną. Do obowiązków powróci po Świętach, a pierwsze zaplanowane wyjście przypada 21 kwietnia.


Zdjęcia: Refdag, yvonnevanwoudenberg.com, anpfoto.nl, Het Koninklijk Huis

4 komentarze:

 1. Druga stylizacja zdecydowanie lepsza, mimo tych piór u dołu sukienki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, ale to taki element charakterystyczny dla Maximy :)

   Usuń
 2. Koronkowa sukienka jest śliczna,ale czarny spód tu nie pasuje.Za to znowu nie podobają mi się te pióra w drugiej kreacji,ale kolczyki,szpilki i fryzura świetne.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem oby dwie kreacje mają feler. Pierwsza nie powinna mieć pod spodem czarnej halki, która psuje cały urok koronki a druga piór na dole.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...