15:51

Women20 Summit w Berlinie + więcej


Królowa Máxima przybyła dziś rano do Berlina, aby wziąć udział w dyskusji panelowej pt. ‘Inspiring women: Scaling up women’s entrepreneurship’. Jest ona częścią szczytu Women20 odbywającego się od wczoraj do jutra w Berlinie. Niemcy obecnie przewodniczą grupie G20. Królowa odwiedziła Berlnie w grudniu ubiegłego roku (LINK).Oprócz królowej mogliśmy zobaczyć kanclerz Angelę Merkel oraz córkę prezydenta USA, Ivankę Trump, a także Chrystię Freeland, minister spraw zagranicznych Kanady. Z tą drugą Máxima odbyła też osobne spotkanie.
Dyskusja koncentrowała się na możliwościach i wyzwaniach kobiet-przedsiębiorców w celu poprawy sytuacji ekonomicznej kobiet na całym świecie. Badania pokazują, że kobiety w szczególności inwestują swoje dochody w dobro i przyszłość swoich dzieci i rodziny. Dając kobietom lepszy dostęp do usług finansowych, jak bank lub konto oszczędnościowe, a także ubezpieczenia, kredyty i emerytury, zwiększa szanse rozwoju gospodarczego i samorealizacji. 


Suknia królowej jest nowa i pochodzi od Natan.


***
20 kwietnia w Pałacu Noordeinde odbyło przyjęcie z okazji urodzin króla dla pracowników pałacu.

***
Post z cyklu wyjątkowo pojawi się o godzinie 19.

Zdjęcia: Dutch Photo Press, Daily Mail, Twitter, Mode Koningin Maxima

5 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem ile ochrony szło za królem podczas jego spaceru do pałacu ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxima wybrała bardzo wiosenną sukienkę. Ale ta Ivanka jest ładna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. izo ile kosztuje ta sukienka Maixmy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, na stronie Natan nic nie pisze na ten temat.

   Ale w C&A jest dość podobna suknia:
   http://www.c-and-a.com/nl/nl/shop/dames/jurken-jumpsuits/alle-jurken-jumpsuits/chiffonjurk-191196-1.html?fq=colorname_ntk_cs%3A%28"wit"+"wit%2B%252F%2Bdonkerrood"+"wit%2B%252F%2Bfuchsiarood"+"wit%2B%252F%2Bgrijs"+"wit%2B%252F%2Bzwart"%29

   Usuń
  2. http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/kobiety/sukienki-i-kombinezony/wszystkie-sukienki-kombinezony/sukienka-szyfonowa-191196-1.html

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger