20:32

Wywiad z królem: "Willem-Alexander 50" + "Het Huis van De Koning"


O godzinie 21 rozpocznie się transmisja wywiadu z królem Willemem-Alexandrem. Wywiad został przeprowadzony kilka dni temu, w bibliotece Wilii Eikenhorst. Program potrwa 70 minut.

O godzinie 22:10 pod tym samym linkiem będziecie mogli zobaczyć program "Het Huis van De Koning".

Opis programu:

Nasze życie zmieniło się dramatycznie w ciągu ostatnich pięćdziesięciu lat. Ale jak dokładnie i dlaczego? Odpowiedź podana jest w scenariuszu napisanym przez Ronalda Giphart do filmu De Koning. Młoda rodzina, która przeniosła się do nowego domu w Lelystad także w 1967 roku, przechodzi przez wiele zmian technologicznych, zmian w stylu i zmian społecznych do dnia dzisiejszego. Od gramofonu do Spotify, fornir ze stali nierdzewnej. Ta "kuchenna kronika" przeplata się z wywiadami z jedenastoma znanymi Holendrami, którzy podobnie jak król Willem-Alexander urodzili się w 1967 roku, a teraz wspominają swoje minione pięćdziesiąt lat.

Najważniejsze cytaty z wywiadu pojawią się w pierwszej połowie maja (najprawdopodobniej między 8 a 12 maja).

Miłego oglądania i do zobaczenia jutro!

***
Pamiętajcie zajrzeć do trzech postów, które pojawiły się dzisiaj:

Nowa ankieta EenVandaag - Król najpopularniejszym członkiem rodziny królewskiej!
Podsumowanie serii - Co sądzicie o królu?
Nowe oficjalne zdjęcia Willema-Alexandra!


Zdjęcie: Het Koninklijk Huis

2 komentarze:

  1. Niecierpliwie czekam na najwazniejsze fragmenty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety z braku czasu nie mogłam obejrzeć na żywo, mam nadzieję że opiszesz najważniejsze/najfajniejsze fragmenty programu i wywiadu :)
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger