15:27

Ciężki stan zdrowia Pietera van Vollenhovena
Dwór poinformował, że mąż księżniczki Margriet, Pieter van Vollenhoven ma nawrót czerniaka. W najbliższym czasie ma przejść operację w Dutch Cancer Institute/Antoni Leeuwenhoekziekenhuis w Amsterdamie. Najbliższe wyjścia zostaną odwołane lub przesunięte w czasie.

Pierwszy raz zdiagnozowano u niego tę chorobę w 2001, potem w 2003 i 2006. A ostatnio w 2014. Ostatnio mogliśmy zobaczyć go wraz z żoną na bankiecie dla korpusu dyplomatycznego.

Zdjęcie: Het Koninklijk Huis

5 komentarzy:

 1. Czerniak to poważna sprawa, mam nadzieję, że lekarzom uda się go skutecznie wyciąć, a Pieter szybko wróci do zdrowia

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, że Pieter wróci szybko do zdrowia! Tym razem również wgra walkę z tym paskudztwem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Izo wiem że nie na temat ale myslisz ze mogę jeszcze wysłać kondolencje do rodziny z okazji smierci księcia Richarda? Wiem że już trochę minęło ale nie pomyslalam o tym wcześniej :/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, wydaję mi się, że bez względu na termin powinni odesłać odpowiedź. Wiadomo, żeby zachować się z szacunkiem do nadawcy ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger