12:04

Aktualizacja: Co nowego u rodziny królewskiej?


Para królewska z córkami oraz z księżniczką Beatrix, a także z rodziną królowej Máximy spędza kilka dni w Austrii, w Seewalchen. Rodzina została zauważona wczoraj na zakupach.Według austriackiej ORF rodzina przybyła tam w niedzielę. Do Holandii ma powrócić we wtorek lub w środę.Filmik gdzie możecie zobaczyć rodzinę królewską - LINK.Rodzina królewska powróci do obowiązków w czwartek. 4 maja w Holandii będzie miał miejsce Dzień Pamięci, a dzień później Święto Wyzwolenia.

Dwór nie potwierdził kto będzie reprezentował rodzinę królewską podczas obchodów 80. urodzin pary królewskiej z Norwegii. Przez prasę najczęściej wymieniani są: para królewska, księżniczka Beatrix oraz księżna Mabel (wdowa po księciu Friso, jego ojcem chrzestnym był król Harald). Oficjalnej informacji możemy spodziewać się na dniach.

Dodatkowo, 17 maja do Holandii przybędzie z oficjalną wizytą prezydent Mozambiku. Najprawdopodobniej prezydent Nyusi spotka się tylko z królem Willemem-Alexandrem.

Zachęcam do spoglądania na prawą stronę bloga, gdzie znajdziecie kalendarz wyjść królowej.

Zdjęcie: ORF, Twitter

3 komentarze:

  1. Też mają swój majowy długi weekend: )

    OdpowiedzUsuń
  2. No to postanowili odpocząć po obchodach urodzin króla :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Po tych uroczystościach należy się mały odpoczynek :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger