19:03

Seminarium 'Law, Education and the SDG's' + Spotkanie z parą prezydencką Mozambiku

Królowa Máxima razem z Szejką Mozah z Kataru wzięły udział w międzynarodowym seminarium 'Law, Education and the SDG's' w The Hague Institute. Mozah wygłosiła również przemowę w związku ze swoją pracą dla ONZ oraz pracą swojej fundacji, Education Above All.
Seminarium jest częścią międzynarodowej inicjatywy w celu zapewnienia prawa do edukacji w krajach słabo rozwiniętych.  Innym celem jest zredukowanie liczby ataków na uczniów, nauczycieli i szkoły.


***
Tego samego dnia odbyło się oficjalne powitanie prezydenta Mozambiku, Filipe Nyusi i jego małżonki, którzy kończą dziś oficjalną wizytę w Holandii.Oficjalna ceremonia miała miejsce w Pałacu Noordeinde, później pary zjadły razem lunch.


Máxima miała na sobie granatową suknię od serbskiej projektantki, Roksandy. Kosztuje ona prawie 1300 euro. Dopełnieniem stylizacji była brosza z kolekcji królewskiej oraz nakrycie głowy od Eudii.

Zdjęcia: Mode Koningin Maxima, Cotilleando, Refdag, Het Koninklijk Huis

2 komentarze:

  1. Bardzo podobną,tylko chyba o ton ciemniejszą ma księżna Mary.
    Królowa i szejka świetnie się komponwały kolorami -róż i szafir.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienka Maximy śliczna. Choć mi nie podobają się te rękawy, wydają mi się być niepraktycznymi. Za to ten toczek kompletnie psuje całą stylizację.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger