19.05.2017

Seminarium 'Law, Education and the SDG's' + Spotkanie z parą prezydencką Mozambiku

Królowa Máxima razem z Szejką Mozah z Kataru wzięły udział w międzynarodowym seminarium 'Law, Education and the SDG's' w The Hague Institute. Mozah wygłosiła również przemowę w związku ze swoją pracą dla ONZ oraz pracą swojej fundacji, Education Above All.
Seminarium jest częścią międzynarodowej inicjatywy w celu zapewnienia prawa do edukacji w krajach słabo rozwiniętych.  Innym celem jest zredukowanie liczby ataków na uczniów, nauczycieli i szkoły.


***
Tego samego dnia odbyło się oficjalne powitanie prezydenta Mozambiku, Filipe Nyusi i jego małżonki, którzy kończą dziś oficjalną wizytę w Holandii.Oficjalna ceremonia miała miejsce w Pałacu Noordeinde, później pary zjadły razem lunch.


Máxima miała na sobie granatową suknię od serbskiej projektantki, Roksandy. Kosztuje ona prawie 1300 euro. Dopełnieniem stylizacji była brosza z kolekcji królewskiej oraz nakrycie głowy od Eudii.

Zdjęcia: Mode Koningin Maxima, Cotilleando, Refdag, Het Koninklijk Huis

2 komentarze:

  1. Bardzo podobną,tylko chyba o ton ciemniejszą ma księżna Mary.
    Królowa i szejka świetnie się komponwały kolorami -róż i szafir.

    OdpowiedzUsuń
  2. Sukienka Maximy śliczna. Choć mi nie podobają się te rękawy, wydają mi się być niepraktycznymi. Za to ten toczek kompletnie psuje całą stylizację.

    OdpowiedzUsuń