30.05.2017

Wietnam - I


Máxima rozpoczęła dziś swoją wizytę w Wietnamie, w związku ze swoją rolą specjalnego rzecznika Sekretarza Generalnego ONZ do spraw rozwoju.


Z samego rana królowa przybyła do miasta Ho Chi Minh, leżące w centralnym płaskowyżu Wietnamu. Środowisko charakteryzuje obszary rolne i ogrodnicze, głównie znajdują się tam małe gospodarstwa.Najpierw Máxima zwiedziła farmę, gdzie rozmawiała z jej właścicielami oraz z innymi rolnikami, którzy zaangażowani są w projekt HortiDalat. Projekt ten zapewnia wsparcie finansowanie i techniczne. Realizuje go De Rabobank Foundation oraz firma konsultingowa Fresh Studio z Wietnamu. Rolnicy otrzymują porady, jak zwiększyć produkcję i otrzymują pomoc w tworzeniu biznes planu.


Później królowa spotkała się z przedstawicielami firm związanymi rolnictwem i organizacjami społeczeństwa obywatelskiego o finansowaniu działalności rolniczej.


 Máxima nosiła dziś kostium od Zary.

Zdjęcia: ad.nl

5 komentarzy:

 1. Bardzo promiennie królowa wygląda gdy się uśmiecha. Tym strojem (jego kolorem) podkreśliła, że juz niedługo lato oraz dodał jej jeszcze większego blasku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem Maxima nie wygląda dobrze w tym stroju, ale to akurat się nie liczy podczas tej wizyty.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny żółty kolor a do tego uśmiech królowa wygląda rewelacyjnie ��

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety wiem bardzo niewiele tej rodzinie królewskiej :) Kostium ładny

  OdpowiedzUsuń
 5. Maximie pieknie w tym kolorze. Oddaje dobrze jej energiczna naturę ;).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...