31.05.2017

Wietnam - II


Máxima odbywa dziś kolejny dzień wizyty w Wietnamie, kolejnym celem na mapie królowej jest stolica tego kraju, Hanoi.
Rano odbyła spotkanie z przedstawicielami organizacji, takich jak Grupa Banku Światowego (BŚ), Fundusz Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCDF Capital), Azjatycki Bank Rozwoju (ADB) oraz lokalnego biura ONZ w Wietnamie. Odbyły się także rozmowy okrągłego stołu z przedstawicielami instytucji finansowych oraz firmy FINTECH o ich roli w poprawie dostępu do usług finansowych.
Po południu żona Willema-Alexandra spotkała się z Le Minh Hung, prezesem Państwowego Banku Wietnamu (SBV) oraz z Nguyen Thi Kim Ngan, przewodniczącą Zgromadzenia Narodowego.Królowa odbyła też spotkanie z prezydentem Wietnamu, Trần Đại Quang.


Mogliśmy podziwiać dziś aż dwie stylizacje Máximy. Pierwsza, z przybycia do Hanoi, składa się z nowej bluzki, spódnicy od Maje i balerinek od Giuseppe Zanotti. Stylizacja popołudniowa, to suknia od Natan i kolczyki z kolekcji królewskiej.Zdjęcia: Refdag, Twitter, Dutch Photo Press

4 komentarze:

 1. Ta czarna sukienka mnie nie przekonuje niebieska zdecydowanie lepiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Do Maximy nie pasuje czerń.

   Usuń
 2. Kobaltowa sukienka ma prześliczne wzorki.Głębię koloru wydobyły kolczyki z szafirami. W ogóle niebieski pasuje jej wspaniale.
  Zgadzam się,że czerń do niej nie pasuje. Spódnica jest zbyt workowata.
  Intensywny dzień dla Maximy. Tym bardziej podziwiać,że takie trudne rozmowy o finansach prowadziła w gorącym klimacie. Ja bym nie potrafiła myśleć: )

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi bardziej podoba się druga stylizacja. Ta czarna jest dziwna, choć pódnica ma swój urok przez te białe lamówki.

  OdpowiedzUsuń