14:19

Wietnam - II


Máxima odbywa dziś kolejny dzień wizyty w Wietnamie, kolejnym celem na mapie królowej jest stolica tego kraju, Hanoi.
Rano odbyła spotkanie z przedstawicielami organizacji, takich jak Grupa Banku Światowego (BŚ), Fundusz Rozwoju Narodów Zjednoczonych (UNCDF Capital), Azjatycki Bank Rozwoju (ADB) oraz lokalnego biura ONZ w Wietnamie. Odbyły się także rozmowy okrągłego stołu z przedstawicielami instytucji finansowych oraz firmy FINTECH o ich roli w poprawie dostępu do usług finansowych.
Po południu żona Willema-Alexandra spotkała się z Le Minh Hung, prezesem Państwowego Banku Wietnamu (SBV) oraz z Nguyen Thi Kim Ngan, przewodniczącą Zgromadzenia Narodowego.Królowa odbyła też spotkanie z prezydentem Wietnamu, Trần Đại Quang.


Mogliśmy podziwiać dziś aż dwie stylizacje Máximy. Pierwsza, z przybycia do Hanoi, składa się z nowej bluzki, spódnicy od Maje i balerinek od Giuseppe Zanotti. Stylizacja popołudniowa, to suknia od Natan i kolczyki z kolekcji królewskiej.Zdjęcia: Refdag, Twitter, Dutch Photo Press

4 komentarze:

 1. Ta czarna sukienka mnie nie przekonuje niebieska zdecydowanie lepiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Do Maximy nie pasuje czerń.

   Usuń
 2. Kobaltowa sukienka ma prześliczne wzorki.Głębię koloru wydobyły kolczyki z szafirami. W ogóle niebieski pasuje jej wspaniale.
  Zgadzam się,że czerń do niej nie pasuje. Spódnica jest zbyt workowata.
  Intensywny dzień dla Maximy. Tym bardziej podziwiać,że takie trudne rozmowy o finansach prowadziła w gorącym klimacie. Ja bym nie potrafiła myśleć: )

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi bardziej podoba się druga stylizacja. Ta czarna jest dziwna, choć pódnica ma swój urok przez te białe lamówki.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger