18:14

Dzisiejsze wyjścia + więcej


Królowa Máxima przybyła dziś w południe do Nieuw-Buinen, aby zainaugurować tam Dzień Sąsiada. Taki Dzień organizowany jest co rok przez fundację pary królewskiej, Oranje Fonds. Celem obchodów jest zachęcanie do kontaktu z sąsiadami.Z roku na rok Dzień Sąsiada cieszy się coraz większą popularnością, w roku ubiegłym zaangażowało się w niego ponad milion osób.

***
Po południu żona Willema-Alexandra wzięła udział w obchodach 50-lecia Rosarium Winschoten. Ochrzciła nowy gatunek róży podczas krajowego sympozjum Dutch Rose Society.Róża została stworzona na cześć pięćdziesiątej rocznicy Rosarium.


Królowa Máxima nosiła (nową) suknię od Natan oraz kapelusz od Fabienne Delvigne.


***
W sobotę para królewska została zauważona pod Koninklijk Theater Carre w Amsterdamie.
Zdjęcia: Twitter, Getty Images, Cotilleando, Tumblr

4 komentarze:

 1. Z filmiku: przygotowania przed wizytą królowej- nastrajanie aparatów, przygładzanie fryzury: )
  Sympozjum róż- sama bym się wybrała :) Ale na serio to Maxi wyglądała ślicznie z różą,dopasowała się kolorystycznie. Czy ma może różę swego imienia?
  Sukienka lepiej wygląda z szalem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maxima nie, ale RK jest żywą reklamą Keukenhof. Willem-Alexander czy Beatrix to nazwy pawilonów, a w przeszłości królowa Juliana była oficjalną patronką ogrodów.

   Usuń
 2. Może i Maxima będzie mieć kiedyś swoją różę

  OdpowiedzUsuń
 3. Sukienka w moim guście, podoba mi się to zdjęcie z różą.
  Może niedługo królowa doczeka się kwiata o swoim imieniu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger