11:00

Nadchodzi lato - Royalsi i okulary przeciwsłoneczne


Royalsi wybierają różne rodzaje oprawek. Jednak uderzające jest to, że najczęściej sięgają po duże okulary słoneczne. Dlaczego ? Bo najlepiej pasują do ubrań. I pozwalają sobie na różnorodność w kwestii oprawek*.
Królowa Máxima jest prawdziwym 'trendsetterem' (LINK). Możemy być z tego dumni. Ale często po kilka razy nosi te same okulary. Przed tym można sobie zadać pytania. Które okulary słoneczne będą dobrze pasować? Jaki założę kapelusz? Jakie założę kolczyki? Trzeba jednak pamiętać, by nie przesadzić.

Uważam, że "królewscy" panowie nie wyglądają w nich dobrze. Przy wyborze okularów trzeba też pamiętać o wieku. Mają wyglądać ładnie, nietandetnie. Sądzę jednak, że w okularach przeciwsłonecznych jest do twarzy księciu Williamowi. To jedyny pozytyw wśród książąt i królów.
Mette-Marit i królowa Máxima widywane są często w pilotkach. Każdy myśli, że można je nosić zawsze. Powiem wam, że to niemożliwe. Dlaczego? Awiatorki są okularami sportowymi. Więc jeśli nosisz garnitur lub ładną, dopasowaną kurtkę nie założysz wtedy awiatorek. 
Charlene podąża wraz z modą. Wybiera takie, jakie chce. Najczęściej też są duże. Nie nosi konkretnej marki. Po prostu nosi to, co jej odpowiada.***
W sieci pojawiło się nowe zdjęcie księżniczek.


*Tekst kursywą to wywiad z optykiem Chermaine Stots-Jans z Amersfoort dla Blauw Bloed.

Zdjęcia: Huffington Post, Pinterest, BeTrending, Margriet, ameblo.jp, The Royal Couturier

4 komentarze:

  1. W temacie okularów Maxi oczywiście rządzi świetny pomysł na post :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak, Maxima wybiera róznorakie kształty okularów :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne fotki;) Ja w wakacje nie ruszam się z domu bez okularów przeciwsłonecznych!Na ten sezon kupiłam sobie na galeriawidzenia com aviatory i są mega!!Jestem z nich bardzo zadowolona!

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger