20.06.2017

Aktualizacja: Pierwszy dzień oficjalnej wizyty - Rzym


Król Willem-Alexander i królowa Máxima rozpoczęli dziś oficjalną wizytę we Włoszech. Jest to druga wizyta pary królewskiej w tym kraju oraz pierwsza od 32 lat wizyta holenderskiego monarchy. 


O godzinie 10 para królewska wylądowała na lotnisku Ciampino. Wizyta rozpoczęła się oficjalnym powitaniem przez prezydenta Włoch, Sergio Mattarellę.

Następnie monarcha z małżonką spotkali się z przewodniczącym Senatu oraz zjedli obiad z premierem Włoch, Paolo Gentilonim.


Pod Grobem Nieznanego Żołnierza pod Altare della Patria odbyło się złożenie wieńca.Później król i królowa odbyli spotkania z przewodniczącą Izby Deputowanych, Laurą Boldrini oraz burmistrz Rzymu, Virginią Raggi.Suknia królowej pochodzi od Natan. Taką samą ma w swojej szafie królowa Mathilde. Kapelusz pochodzi od Fabienne Delvigne. Biżuteria pochodzi z kolekcji królewskiej.


***
Pierwsze zdjęcia z bankietu:Suknia pochodzi od Jana Taminiau. Królowa nosiła ją podczas urodzin Willema-Alexandra. Na głowie Mellerio Ruby Tiara.Zdjęcia: Mode Koningin Maxima, Refdag, Belga Image, Instagram

5 komentarzy:

 1. Królowa bardzo ładnie się prezentowała

  OdpowiedzUsuń
 2. Bankiet - obłędnie wprost! Jakieś fajne zabiegi Maxima na twarz wzięła bo wygląda młodziej i tak świeżo. Rewelacja. Sukienka z lotniska tez przepiękna. Za to godpodyni - żal patrzeć ...

  OdpowiedzUsuń
 3. Maxima wybrała na bankiet suknię z prywatnego przyjęcia z okazji 50 urodzin męża. Wygląda w niej zjawiskowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Maxima wygląda cudownie w obu stylizacjach a w dodatku założyła moje ukochane rubiny <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Maxi jak zawsze pięknie 😍

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia