13:35

Aktualizacja: Wizyta robocza w Defensie Cyber Commando + Sympozjum w Amsterdamie


Dość niespodziewanie, królowa Máxima odwiedziła dzisiaj Defensie Cyber Commando (DCC) w Beatrixkazerne w Hadze. Spotkała się z dowódcą Koninklijke Landmacht gen. Leo Beulen i generałem brygady Hansem Folmerem.


DCC powstało 25 września 2014  i jest częścią Koninklijke Landmacht. Zajmuje się cyfryzacją w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i całej organizacji. Głównym zadaniem jest obrona przed atakami systemów cyfrowych i szpiegowskich i uzyskanie informacji na temat potencjalnych zagrożeń cybernetycznych i zdolności do ataku, manipulacji przez przeciwników. Przeciwnikami mogą być inne kraje, ale także (terrorystyczne) organizacje lub hakerzy.Królowa Máxima nosiła dziś suknię od Natan.


***
Para królewska i księżniczka Beatrix pojawili się dziś w Pałacu Królewskim na sympozjum na temat wyludniających się obszarów wiejskich.Zdjęcia: Refdag, Getty Images

3 komentarze:

  1. Pierwsza stylizacja udana, 100 % w stylu Maximy. Druga też nie jet zła, ale mi nie podoba się ten seledynowy pas.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzień z paskami :) Nie podoba mi się pierwsza, ale druga, pastelowa jest śliczna.

    OdpowiedzUsuń
  3. ładne sukienki, chociaż nie w moim stylu :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger