21:44

Opening Night Koninklijk ConcertgebouworkestO godzinie dwudziestej królowa Máxima przybyła do Koninklijk Concertgebouw w Amsterdamie, z okazji pierwszego koncertu Koninklijk Concertgebouworkest po przerwie wakacyjnej.


Królowa jest patronką orkiestry od 2005.
Koncert poprowadził dyrygent Thomas Hengelbrock, a arie Mozarta wykonała niemiecka sopranistka Diana Damrau, dla której jest to debiut w Holandii.
W programie obok arii znajdowały się również instrumentalne dzieła Mozarta, Ósma Symfonia Dvořáka i kilka innych utworów muzycznych. Pokaz rozpoczął się uwerturą z opery Don Giovanni.
Kombinezon królowej pochodzi od Roulanda Moureta.
Zdjęcia: Mode Koningin Maxima, Getty Images

5 komentarzy:

 1. Moim zdaniem Maxima prezentowała się świetnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Maxi jak zwykle pięknie *.*

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa znów zachwyca nie wiem jak ona to robi gdy Charlene włożyła na bal kombinezon nie byłam przekonana a strój Maxi zawalił mnie z nóg!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie lubię kombinezonów, ale ten akurat wygląda świetnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Bo jest bardzo klasyczny,prosty w kroju i po prostu dobrze wygląda na sylwetce.Cieszę się,że Maxi potraktowała go klasycznie,dlatego świetnie wypadała.Ma przepiękną fryzurę.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger