20:59

Kongres WOMEN Inc.


Królowa Máxima uczestniczyła w Kongresie WOMEN Inc w Amersfoort Rijtuigenlood. Podczas kongresu były omawiane wydarzenia w dziedzinie padań, zapobiegania, diagnozowania i leczeni w opiece zdrowotnej. W marcu 2016 roku, Królowa Máxima uczestniczyła w konferencji pt. "De toekomst van de gezondheidszorg". Gdzie podczas konferencji eksperci, w tym lekarze, pracownicy służby zdrowia, polityci i naukowcy, omawiali najnowsze osiągnięcia w swojej dziedzinie.WOMEN Inc. jest niezależną platformą, która łączy i pomaga kobietom. Ważnym tematem jest dopasowana do potrzeb opieka zdrowotna, dla której WOMEN inc. w 2016 r. rozpoczął kampanię "Behandel me als een dame".


Królowa miała na sobie: sukienka od Natan (nosiła ją 4 razy), skórka od Shoulder Robing, buty od Natan i kolczyki od Supertrash.


Zdjęcia: rd.nl


8 komentarzy:

 1. Czy konieczna jest ta koszmarna "stylizacja" strony, dziek ktorej nie da sie ogladac NORMALNIE kolorowych zdjęć?? Koszmar! Odechciewa się zaglądania tu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Osobiście uważam, że koloryzacja szablonu jest okej :)

   Usuń
  2. Anonimowi układ strony się nie podoba :) Sorki za literówkę w tamtym komentarzu.

   Usuń
  3. Nie kolory strony, nie uklad, tylko WYSZARZANIE zdjec - nie da sie praktycznie w ogole przyjrzec kolorowemu zdjeciu, bo juz jest czarno biale. Ech....

   Usuń
 2. Kocham tę stylizację.Sukienka jest zachowawcza,elegancka pasuje na każdą okazję,a żółte dodatki dodają jej modowego smaczku,radości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Królowa pięknie wyglądała, choć nie jestem przekonana do tak wielkich kolczyków, ale kolorystycznie pasują do całości :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodatki dobrze dobrane do sukienki, mimo to nie podoba mi się ta stylizacja.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger