21:14

Nowości u królowej MaximyW zeszłym tygodniu holenderska rodzina królewska nie miała żadnych wyjść, a w części holenderskich szkół były to jesienne wakacje-objęły one księżniczki Catharinę-Amalię, Alexię i Arianę. Korzystając z wolnych dni Maxima z rodziną udała się do Argentyny. Królewska rodzina odwiedziła Esteros del Ibera, Corrientes oraz Puerte Madryn, gdzie mogli zobaczyć wieloryby. Rodzina zatrzymała się w domu Kris Tompkins-wdowie po biznesmenie Douglasie Tompkinsie.

***

W ciągu najbliższego miesiąca królowa Maxima odbędzie dwie zagraniczne podróże: 30  października Maxima rozpocznie czterodniową wizytę w Nigerii z ramienia ONZ i będzie dotyczyła zwiększenia dostępu Nigeryjczyków do usług finansowych. Średnio 48,6% z nich ma dostęp do różnych usług finansowych, ale ten wskaźnik ma różne wartości w zależności od części kraju. 13 listopada natomiast królowa wyjedzie do Singapuru, gdzie 16 listopada weźmie udział w Singapore Fintech Festival. W tym festiwalu Maxima weźmie udział jako specjalny rzecznik generalny sekretarza generalnego ONZ ds. Finansów. Królowa Maxima odwiedziła już Singapur w 2013 roku.


Maxima z mężem i teściową w Singapurze

Źródło zdjęć: Belga Image

Autor: Justyna

2 komentarze:

  1. W Nigerii zapewne sytuacja wygląda tak dlatego, że ludzie mają większe problemy, co nie znaczy, że edukacja finansowa jest niepotrzebna

    OdpowiedzUsuń
  2. Podziwiam Maximę, że podjęła się misji w dziedzinie finansów. Nie są to łatwe tematy, zwłaszcza w krajach mniej rozwiniętych.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger