17.11.2017

Aktualizacja: Prezentacja raportu "Staat van het MKB" + Pieter van Vollenhoven przeszedł pomyślnie operację
Królowa Máxima dzisiaj była obecna podczas prezentacji rocznego raportu 2017 "Staat van het MKB". Prezentacja odbywa się w "Dag van de Ondernemer" (po pol. Dzień przedsiębiorcy). 
Roczne sprawozdanie zawiera nowe dane statystyczne Holandii dotyczące małych i średnich przedsiębiorstw, a także historię liczb i wydarzeń w MŚP. Ta analiza trendów dotyczy ponad miliona firm w Holandii. Roczne sprawozdanie ma na celu zapewnienie wglądu w sytuację MSP w sposób strukturalny. Pokazuje także, jakie wyzwania i możliwości stoją przed przedsiębiorcami."Staat van het MBK"  jest przedstawiony przez przewodniczącego Komitetu, pana Goddijna, sekretarza stanu Keijzerowi ds. Gospodarki i klimatu. Odbywa się to w rodzinnym przedsiębiorstwie Octatube w Delft. Firma składa się z agencji projektowej i firmy produkcyjnej.


Holenderski Komitet ds. Przedsiębiorczości i Finansów został ustanowiony przez Ministra Gospodarki. Komitet dąży do wzmocnienia potencjału wzrostu małych i średnich przedsiębiorstw, koncentrując się na małych przedsiębiorstwach w Holandii.Królowa miała na sobie: szmaragdowa sukienka od Natan.
***
Koningsfan/RVD

Dziś ogłoszono na żądanie mediów, że profesor Pieter van Vollenhoven (mąż księżniczki Margriet) przeszedł pomyślnie operację usunięcia czerniaka. Zaledwie dwa dni temu ogłoszono u profesora znaleziono nową zmianę nowotworową, z powodu której przejdzie operację i odwołano obecność jego i księżniczki Margriet na dorocznym bankiecie w Nowym Jorku. Czerniaka u Pietera van Vollenhovena po raz pierwszy wykryto w 2001 roku, a ostatnio w maju tego roku. Po ostatniej operacji profesor van Vollenhoven czuje się dobrze i wrócił już do domu.
Źródło zdjęć: rd.nl


Autor: Aga
Aktualizacja: Justyna

2 komentarze:

  1. Oby to była ostatnia taka diagnoza .
    Tu sukienka już odpowiednia,prosta,o pięknym kolorze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię kolor tej sukienki.
    Mam nadzieję, że to już ostatnia operacja!

    OdpowiedzUsuń