18:24

Aktualizacja: Prezentacja raportu "Staat van het MKB" + Pieter van Vollenhoven przeszedł pomyślnie operację
Królowa Máxima dzisiaj była obecna podczas prezentacji rocznego raportu 2017 "Staat van het MKB". Prezentacja odbywa się w "Dag van de Ondernemer" (po pol. Dzień przedsiębiorcy). 
Roczne sprawozdanie zawiera nowe dane statystyczne Holandii dotyczące małych i średnich przedsiębiorstw, a także historię liczb i wydarzeń w MŚP. Ta analiza trendów dotyczy ponad miliona firm w Holandii. Roczne sprawozdanie ma na celu zapewnienie wglądu w sytuację MSP w sposób strukturalny. Pokazuje także, jakie wyzwania i możliwości stoją przed przedsiębiorcami."Staat van het MBK"  jest przedstawiony przez przewodniczącego Komitetu, pana Goddijna, sekretarza stanu Keijzerowi ds. Gospodarki i klimatu. Odbywa się to w rodzinnym przedsiębiorstwie Octatube w Delft. Firma składa się z agencji projektowej i firmy produkcyjnej.


Holenderski Komitet ds. Przedsiębiorczości i Finansów został ustanowiony przez Ministra Gospodarki. Komitet dąży do wzmocnienia potencjału wzrostu małych i średnich przedsiębiorstw, koncentrując się na małych przedsiębiorstwach w Holandii.Królowa miała na sobie: szmaragdowa sukienka od Natan.
***
Koningsfan/RVD

Dziś ogłoszono na żądanie mediów, że profesor Pieter van Vollenhoven (mąż księżniczki Margriet) przeszedł pomyślnie operację usunięcia czerniaka. Zaledwie dwa dni temu ogłoszono u profesora znaleziono nową zmianę nowotworową, z powodu której przejdzie operację i odwołano obecność jego i księżniczki Margriet na dorocznym bankiecie w Nowym Jorku. Czerniaka u Pietera van Vollenhovena po raz pierwszy wykryto w 2001 roku, a ostatnio w maju tego roku. Po ostatniej operacji profesor van Vollenhoven czuje się dobrze i wrócił już do domu.
Źródło zdjęć: rd.nl


Autor: Aga
Aktualizacja: Justyna

2 komentarze:

  1. Oby to była ostatnia taka diagnoza .
    Tu sukienka już odpowiednia,prosta,o pięknym kolorze.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię kolor tej sukienki.
    Mam nadzieję, że to już ostatnia operacja!

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.

Copyright © 2016 Holenderska Rodzina Królewska , Blogger